Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nő létemre alig egy perc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre alig egy perc alatt képes vagyok elmenni,és utána már kedvem sincs a szexhez,max 20 perc múlva.Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ha férfival vagyok,ha egyedül masztizok max 1 perc alatt elmegyek..és nem is akkora élmény egy szex/egy önkoelégítés.Nem is tudom,hogy ez orgzamusnak számít-e.Mindig hamarabb elmegyek és van,hogy férfival való együttlét közben nekem már utána fáj..

Mi lehet velem a baj? 24/L


máj. 10. 09:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Lelkileg nem akarod a szexet
máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen vagyok,túl hamar felizgulok,és egyből el is megyek,utána már semmi kedvem ... :( 29N
máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem kapsz elég előjátékot, s nincs kitartó partnered ;)
máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Nejem is hasonló, bár ő nem 1 perc alatt élvez el, inkább 4-5 és 2-3 orgazmus általában összejön, utána már nagyon fájdalmas neki..
máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Ki tudja, a feleségem is ilyen, már megszoktam,és így megy ez évtizedek óta.
máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Legtöbb pasinak ez előny is.
máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
Az én barátnőm is ilyen, viszont ő többször élvez, amíg tart a szex és sokszor van, hogy szájjal, kézzel átveszi időnként, amíg kevésbé lesz érzékeny lent.
máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%

Nálam előny ha utána többször is tud. Debrecen környékéről kereshettek.

35f

máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
Párom kb 2-3 percenként elélvez, nagyon kicsi az ingerküszöbe, kb a 4.utan általában már ő sem igényel többet szóval nekünk kb addig tart a szex. Nekem nem gond amúgy mert van hogy addig végzek én is ha meg nem akkor segít nekem máshogy . A lényeg hogy nem egyedi eset ez
máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%
Igazi főnyeremény az ilyen.
máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!