Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan érdemes műpéniszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan érdemes műpéniszt rendelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék műpéniszt rendelni és nézegettem is őket árukeresőn. Azonban nem tudom hogy mégis honnan erdemes rendelni, mert nagyon fiatal vagyok és nem akarom hogy gáz legyen az egész dolog. Vagy a futár, postai dolgozó mit lát?

máj. 8. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Rendeld olyan oldalrol ami szallit foxpost/gls/posta/tokomtudja milyen nevu automataba ami van a közeledben, aztán nem kell találkozni futárral sem.
máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Automatás rendelés bankkártyához kötött, ha meg nincs a kérdezőnek akkor nem tud mit csinálni.
máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Bàrhonnan semmit sem làtni mi van benne.
máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Diszkrét csomagban küldik mindig, meg nem mondja senki mi van benne.
máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A feladó nincs rajta? Vagy hogyan azonosítják be. Postán már vettem át csomagot és ott kerdeztek a csonagról..
máj. 9. 00:27
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Nincs rajta,te veszed àt, semmit sem kérdeznek.
máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De rajta van, csak nem szexshop, hanem, vegyes iparcikk, ajándék tárgy, ajándétáry kereskedés néve.
máj. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Diszkrét a csomagolás ne stresszel és csak a cég név van rajta, arról senki nem asszociál szexshopra. Vannak hozzád hasonló szégyenlős fogyasztók még, nyugi.
máj. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Anonimus75 ***** válasza:
Bárhonnan rendelhetsz diszkrét csomagolásban van semmi sem látszik nincs rá irva mi van benne
máj. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Aliexpress
máj. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!