Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az el torrito nevű potenciálnö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az el torrito nevű potenciálnövelő meddig van kb a szervezetbe míg aktívan hat?

Figyelt kérdés
Én egy felet szedtem be és most nem tudom, hogy amiatt vagy amúgy is de két nappal később is "hat". Bár nem tudom, lehet nem annak a hatására. Azért próbáltam ki mert első alkalom volt egy csajjal és volt már rá példa, hogy az első alkalomkor annyira izgultam h nem állt fel. Így egy felet kipróbáltam. A kérdés az lenne, hogy ez magamtól van, vagy a fél el torrito hatása?

máj. 1. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos a gyógyszernek is van bőven még szerepe. Ezekben nem szildenafil van ugyanis!
máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 28F vagyok
máj. 1. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első fele a bekapcs. Azért kell egészet bevenni, hogy ki is kapcsoljon. Vedd be a másik felét.
máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék rászokni vagy ilyenek. Úgyhogy lehet, hogy kihagynám a másik felét. Csak a felsülés gondolatától is kivagyok már.
máj. 1. 17:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!