Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges, hogy azoknak a személyeknek egy része, akiket molesztáltak gyerekként, felnőttként azt mondja, hogy nem traumatizálta őt ez az eset? Netán van itt is ilyen?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, illetve mivel én is hasonló cipőben járok. Ha nem traumaként, akkor mégis hogyan élte meg, hogyan gondolt rá akkor és hogyan gondol most?

ápr. 30. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk molesztáltak,illetve inkább cikiztek,ami akkor per pillanat rosszul esett,de utólag valahogy izgatott,magam sem értem. Nem rossz emlékként gondolok rá.F
ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tul fiatal voltam hogy megertsem mi tortent, mikor felfogtam, mar mindegy volt, ha addig nem zavart most mar ezutan sem fog megtortent es kesz
ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A nejemet molesztálták, mindezt szeretetnek beállítva. Felnőve értette meg, mi is történt valójában. Nem volt erőszakos vele, talán ezért sem élte meg rosszul.
ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ovis koromban egy csaladtagom molesztalt, es tavaly kezdtem el rola beszelni masoknak, addig szinte semmit (egyszer mondtam valakinek olyan 14 eves korom korul, nem erdekelte, aztan ugy voltam vele, hogy minek mondjam). Most, 20 eves koromban fogtam fel, hogy mi is tortent igazan. Ha beszelek rola, nem sirok, nincs semmi ilyen, de azota sem tudok megbizni a ferfiakban, barmikor lenne lehetosegem egy komoly kapcsolatra, kihatralok belole, mert “ugyis csak a szexre kellek”.

En magammal kapcsolatban ugy erzem, hogy ezen a hozzaallasomon sajnos nem fogok tudni valtoztatni, barmennyire is szeretnek.

ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 play1962 ***** válasza:
50%

Velem homo dolog történt, de jó emlékként maradt meg bennem, pedig Isten igazából megrontás volt, hisz csak 12 éves kisfiú voltam.

De nem volt erőszak. Kérdezték, hogy van-e kedvem valamihez, én meg mondtam, hogy van :)


Privátban szívesen megírom a történteket, illetve beszélgetek is róla (és másról is) de igazából semmi különös nem történt


És a kérdés is felmerül:

- Azért lettem enyhe biszex, mert megrontottak?

- Vagy azért tettem meg amire megkértek, mert már bennem volt a biszex hajlam?

ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szomszéd lány molesztált egyáltalán nem éltem meg traumaként. Nagyon élveztem es akkoriban vártam hogy újra és újra megtörténjen
máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt erőszak, kényszerítés, semmi, "csak" történtek dolgok. Talán ezért nem traumatizált igazán, de magam se tudom biztosan az okát.
máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha esetleg van olyan aki átélt ilyet és nem traumatizálta, privátban esetleg beszélne róla?
máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem is írhattok nyugodtan :) én is ilyen vagyok, vagyis átéltem és nem traumatizált csak nem értem miért.
máj. 4. 22:21
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Durva, hogy mennyien vagytok. Egyébként én azt vettem észre, hogy ha az ember még nagyon fiatal, akkor az elme próbálja ezt külön elrejteni a fejbe. Pont azért, hogy ne legyen trauma.
máj. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!