Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bizonytalan vagyok a szex-szel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok a szex-szel kapcsolatban, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és soha nem volt még kapcsolatom, nem is szexeltem még senkivel.

De ez úgy érzem visszatart az ismerkedésben, mert mivel tök tapasztalatlan vagyok félek kezdeményezni lányoknál. Azt érzem hogy a korosztályomban már mindenki tapasztaltabb.


Alapvetően az ismerkedéssel nem is lenne bajom, meet amúgy laza vagyok, elbeszélgetek mindenkivel, csak ha úgy érzem több alakulna nagyon ráparázok és "elmenekülök".

Én ezt magamban arra vezettem vissza, hogy félek a szextől, a kapcsolattól, mert iszonyatosan sutának érzem magam.

Olvasgattam itt kérdéseket, és írják hogy jön majd ez magától, csináljam amkt érzek, stb. De nekem nem jön magától. Lehet mert túlgondolom, de egyszerűen nem érzem azt hogy menne spontán.


Mit tudnék ezzel kezdeni?

Az nem játszik, hogy felszedek valami egyéjszakás kalandot mert viszonylag kis városban lakok, nincs olyan hogy egyszer találkozunk és utána soha.

Próbáljam meg a szexchatet?

Menjek el fizetőshöz?

Mit tanácsolnátok?



ápr. 30. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell csinálnod. Ne hörcsölj ezen. Hidd el, a kellő pillanatban, a kellő vonzódás kialakulása után magától fog menni. Nem kell "rákészülni", szándékosan kitervelten lépéseket tenni.
ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na de pont ezaz, hogy azt érzem nem fog menni magától. Konkrétan elképzelni nem tudom mit kellene csinálnom.

Azt mondod sodródjak az árral, de még a vízen sem tudok fennmaradni.

ápr. 30. 09:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért túlságosan ráparázol..... Mint ha azt várnád magadtól hogy az első vezetési órán tökéletesen akarod csinálni a váltást. De amíg nem fogadod el, hogy ebben még igen is kezdő vagy addig nem fog menni....
ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy túlságosan ráparázok, de nem tudom hogy lehetne enyhíteni rajta. Amúgy lehet ez is benne van amit mondasz, hogy az első órán tökéletesen váltani... ez nekem menni szokott. Eddig bármibe belekezdtem senki nem hitte el, hogy akkor csinálom először, ilyen szempontból szerencsés vagyok. Vagy éppen balszerencsés, mert nem szoktam hozzá hogy valami nem megy, most meg iszom a levét.
ápr. 30. 12:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne a szexre koncentràlj hanem hogy megismerkedj csajokkal. A szex egy idő utàn ugyis jönni fog és ha olyat talàlsz akivel megvan az összhang akkor nem tudsz hibàzni.Nekem is jócskán 18 éves korom után lett barátnőm, egy idősebb tapasztaltabb és segìtett leküzdeni a kezdeti bénàzàst
máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az ismerkedéssel alapvetően nincs bajom, viszonylag jól nézek ki, és kommunikálni is tudok, de van bennem ez a gát a szex miatt amitől ha kezd komolyra fordulni egy kapcsolat akkor teljesen elbizonytalanodok, és otthagyom az egészet.

Szóval nem az ismerkedéssel van gond, hanem az indokolatlan félelmemmel. És ez az amivel nem tusok semmit kezdeni.

máj. 1. 08:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod lekűzdeni a félelmeidet ha szembenézel velük és nem szaladsz el.Ez az élet többi területére is igaz. De most gondolj bele mi történik ha nem úgy sikerül? Semmi. Az első sokaknak nem úgy sikerül ahogy eltervezik
máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
74%
Megmondom, mit tegyél, kérdező. Várd meg azt a fiút, aki úgy levesz a lábadról, hogy semmilyen kérdés nem merül fel, csak a mindent elborító vágy marad. Amelyik fiú erre nem képes, az nem a te embered.
máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8: továbbra is fiú vagyok, nem várhatok senkire mert nekem kell tepernem.


7: teljesen igazad van, csak reméltem hogy kapok valami tanácsot, ami megkönnyíti ezt a szembenézést a nehézsegekkel. De akkor vagy nem fogalmaztam tisztán, vagy nincs ilyen. Mindenesetre megpróbálok szembenézni velük úgy ahogy vagyok, mrglátjuk mi lesz.


Köszi mindenkinek a tanácsokat :)

máj. 1. 22:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell előre képzelegni.
máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!