Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felbodni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felbodni a szexuális életünket?

Figyelt kérdés

Hetente 2-3x szexelünk, mert még nem lakunk együtt. Amikor találkozunk akkor általában mindig van. A férfiakat kérdezem, hogyan lehetnék vonzóbb, hogy a párom ne tudja kontrollálni magát, annyira akarjon? Tudom ez emberfüggö, de kiváncsi vagyok a véleményekre.

A párom 18f



febr. 19. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod mi tetszik neki? Ruha? Olyan viselkedés, hogy eldobja az agyát?
febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ne szexeljetek állandóak. Amit az ember mindig megkap azt megszokja és nem küzd érte.
febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te változtass valamin. Ha mindig az a menet, hogy vacsi, filmezés, osszebujas aztán 15 perc dongetes, akkor azt tényleg meg lehet unni. Legyél te a kezdeményező. Vagy küldj neki szexi üzeneteket egész nap, akkor is ha dolgozik, vagy iskolában van. Vagy csináljátok a szabadban-majd ha jobb idő lesz. Vegyél szexi fehérneműt. Ilyenek
febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van az az osztonos eros vonzodas,ami alig kontrollalhato. Parvalasztasnal nem az esszerut kell valasztani,hanem ami osztonosen vonz. Akkor is,ha ritkabban talalkoztok vagy akadalyozottabb a kapcsolat.
febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es köszönöm neked ezt a kommentet:-)
febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pl. a tükörsimára borotvált kopasz fejű pasiknak nem tudok ellenállni. Lehet, hogy a párodnak is nagyon bejön, próbáld ki :)
febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ezt elnéztem, azt hittem, te vagy 18f és a lányokat kérdezed, aztán elolvastam még egyszer... bocsi :D
febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7 - 😁
febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Tuti tanácsot vársz? Na akkor tessék: hívd meg pluszban egy barátnődet 😂😂😂

Ja, hogy nem ilyen választ vártál? Csillagom szerinted mi gondolatolvasók vagyunk, hogy tudjuk mitől indul be legjobban a pasid? Ha te nem tudod aki ismeri és rendszeresen dug vele akkor szerinted mi honnan fogjuk?

Nyisd már ki a szádat és kérdezd meg tőle mi izgatja a legjobban.

febr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Öltözz kihívóan, és cicázz vele, beszélj neki arról mennyire kívánod őt, de közben ne engedd magad, hitesd el vele, hogy azonnal megkaphat, te pedig csak húzd az agyát. Végül pedig hagyd, hogy elkapjon. :)
febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!