Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan ismerhetném meg?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg? Nagyon akarom őt!

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki webcam modell egy bizonyos oldalon és nagyon szeretném megismerni. Tudom hogy én neki csak egy nick név vagyok, ám látszólag mindig örül nekem, és kedvesen beszél hozzám. Van remény, hogy személyesen is megismerhetem valahogy? Nagyon megfogott soha nem láttam még hozzá hasonlót Egyáltalán nem a sztereotíp dolgokat kell elképzelni róla. Valahogy kirí a sok buta nő közül onnan. Egészen különleges igazi nő! Nagyon megfogott. Minden este nézem, és azt vettem észre hogy szinte már nappal is csak rá gondolok.

2023. nov. 10. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetős, akkor már tudjuk az okát, hogy miért örül annyira neked.
2023. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az egyessel. Hogy ne lenne kedves, ha fizetsz valamiért. Az a dolga. Nem csak veled ilyen, mindenki mással is.
2023. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, aztán derítsd ki szép lassan nyitott-e egy randira.
2023. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Sokba fog neked az fájni aztán úgy sem fog találkozni veled.
2023. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Brutál sok pénzzel a zsebedben... Ha elég nagy összeget ajánlasz fel akkor TALÁN nyitott lesz arra, hogy élőben is "belekóstolj". Ettől még ne várj se szerelmet, se vonzódást, csak egy kuncsaft leszel a szemében aki fizet. Egyedül a pénzed érdekli, nem pedig te.
2023. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Küldd el a profilját, befűzöm és megmondom neked hogyan sikerült.

Persze aztán lekerül az oldalakról, mert már az enyém lesz.

2023. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6:

Dehogy küldöm, így is sok f@szi nézi minden nap! 😄

ÉN szeretném befűzni, de mivel nem akarom elrontani további tippeket várok hogyan.

2023. nov. 10. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!