Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nem végzek önkielégítést ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem végzek önkielégítést , annak ellenére , hogy néha-néha úgymond “megkívánom” lehet valami egészségügyi következménye ?

Figyelt kérdés
Úgy értem sok helyen olvasható , hogy a maszturbálásnak ilyen - olyan előnyei vannak az egészségre meg minden másra . Viszont én egy kis önuralmat akarok tanulni . Ha “visszatartom” eféle emberi úgymond vágyam lehet belőle bármilyen rossz eredmény ?
2022. dec. 24. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz bajod, ha erre gondolsz. Ha sokáig nem vered ki, akkor egy idő után éjszakai magömlésed lesz és ugyanúgy elélvezel. Nincs előírva hogy minden nap kétszer kell recskázni. Aminek ki kell ürülnie, az bizony távozni fog vagy így vagy úgy. Azt viszont én is hallottam, hogy elvileg jó hatása van, mert az ondó ürül, a PC izmok is mozognak ami jót tesz.
2022. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a prosztatádnak nem tesz jót. plusz az ivarszerveidet sem használod, így azokat szép lassan leépíti a szervezet
2022. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!