Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, mit próbáltatok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit próbáltatok ki először?

Figyelt kérdés

Mit próbáltatok ki először egy másik sráccal? Haverkodtatok, egy kis kézi, vagy mindent egyből? Ismerős vagy idegen volt? Milyen volt?

Egy két dologra kiváncsi vagyok. Az is lehet hogysemmi sem lesz belőle ezért érdekel.



#első #alkalom #.fiúval
2016. ápr. 6. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Először kivertem,ő pedig nézte,majd fordítva.
2016. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Semmit sem próbáltam.

Csak néha a passzív szerep fordul meg a fejemben.


Neked mik?

2016. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BiTOPro97 ***** válasza:
15%

Soha nem volt, sőt nem is igzatott az együtt maszturbálás. Valahogy olyan bizarr nekem.


Mivel volt már ilyen kérdés oda írtam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__76..


Akkor dúr bele volt azon túl, felvetem óvszert miközben vetkőzött és csak nadrágom toltam le meg az alsóm, amit én tettem fel óvszert bekente profi síkosítóval, mert már alapban ahogy levetkőzött merevedésem volt, és mind a ketten nagyon azt akartuk már hogy mi lesz az anál szexnél.

2016. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

közös recska és szopás volt elsőre :-)

23/bi/F

2016. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Kiverte nekem a srác, ismerős volt. Én elveztem, de aztán ugyebár a felismerés, nem bírtam azt a gyereket... De jó volt.

15/f

2016. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BiTOPro97 ***** válasza:
95%
Nem is bizarr infantilis az együtt, vagy másiknak recskázás szerintem.
2016. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nalam minden johet de fokozatosan.
2016. ápr. 9. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Én együtt recskával kezdeném,de még abban sem volt részem .

22/F

2016. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az johet nalam is
2016. ápr. 10. 12:13
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Interneten beszélgettünk először. Valamiért őt a párja(nő) nem volt hajlandó szájjal kényeztetni. Már régen foglalkoztatott milyen lehet, ezért végülis felajánlottam, és ő beleegyezett. Eljött kocsival, és az autóban a hátsó ülésen leszoptam. Nagyon élveztük mind a ketten. Kétszer megismételtük a dolgot. De sajnos aztán abbamaradt, kiment külföldre.
2016. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!