Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Nektek van abban szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek van abban szexuális öntet, ha felvesztek egy ha egy passzos nadrágot vagy harisnyát?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs, kényelmetlen. Bringás gatyában is izzadok, ha nincs menetszél.
2016. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En a funkcioja miatt hordom mindkettot es az elonyeit elvezem..
2016. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a mai napig nézni ha egy lány harisnyában van és szoknyában de mióta divatba jött a leggings meg az összes többi feszes nadrág ezt is szeretem nézni főleg ha hosszított felsővel viselik az ilyen ruha darabokat. Persze annyira izgatott a dolog mert a barátnőm az a típus aki szoknyát meg harisnyát visel szinte mindig, nadrágja jóformán nincs neki. Akkor volt hogy annyira látta rajtam hogy nézem meg simogatom a harisnyás lábát hogy egyszer adott nekem egy harisnyát mondta hogy próbáljam fel meg minden. Persze tetszett de magamon szexuális izgalmat nem éreztem egyáltalán. Persze beismertem hogy kényelmes és nem fázok benne hidegbe ha nadrág alá veszem, amit 0 fok vagy az alatti időben fel is szoktam venni nem tagadom, de alapvetően szexuális fétisem nincs így ha én veszem fel, de ha a barátnőm viseli akkor igen.
2016. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van benne valami izgató. :) Ősztől tavaszig mindig van rajtam a skinny farmer alatt nejlonharisnya is, akkor is, ha nincs olyan hideg ami indokolná. :) Egyedül nyáron nem veszek harisnyát, mert akkor már tényleg belesülnék. Meg eleve rövidnadrágot hordok olyankor.

Amúgy nagyon szeretem a feszülős super-skinny farmerokat, nagyon kellemes érzés, ahogy rám feszül deréktól bokáig, és jól is állnak nekem, ahogy teljesen kiadják az alakomat. :)

2016. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!