Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan kíváncsi heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan kíváncsi heteró fiú, aki egyszer kipróbálná egy másik fiúval?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 19:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Az a gáz hogy amint kipróbálja onnantól nem kíváncsi és nem is heteró :D

Am én ilyen vagyok de nem fiúval hanem ugyan úgy csak lánnyal mert akkor én még maradok kíváncsi és heteró :D

2016. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Annyira nem jött be
2016. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg azt h leszopjon,de semmi viszonzas...
2016. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%
Melyik része nem világos, hányszor kell még elmagyarázni? Aki kíváncsi heteró, az a csajokra kíváncsi, - azért heteró. Aki a farkakra kíváncsi, az búza. Pont.
2016. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%

Én inkább bi vagyok de ezt-azt szivesen kipróbálnék. Csak sajnos nem ismerek olyat aki bele menne bármibe is..

Raldasul a velem egyidosek vagy a fiatalabbak(nem sokkal) izgatnak.

15/f

2016. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

A kérdés igazábol egy teszt volt... ugyanez a kérdés lányban kevesebb ellenállásba ütközött... nem meglepő


Mr Pofon... akárhányszor elmondhatod, de egyébként nem válik igazzá...pszichológián nem figyeltél? Az identitás kialakításának része, ha kamasz-fiatal korban érdeklődik a szexualitás kb minden irányába. Teljesen természetes ha egy fiatal feltérképezi a saját szexualitását... tudom, egyesek cső-identitásban élnek, de a szexuális identitás százalékban kifejezhető, és jincsenek éles határok... sajnálom... pont.

2016. jan. 21. 20:57
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Jol latod kerdezo!

Itt annak ellenere hogy bi vagy meleg rovatba irod akkor is akad egy ket bunko aki nem tudja hol van!

A csajoknal azert nem lenne ennyi fennakadas mert naluk tobb a meleg mint a fiuknal ,annak ellenere hogy ezt sokan cafoljak....

Egyebkent sokan vannak akik valamit is kiprobalnanak mar csak kivancsisagbol is talan egyszer de attol meg hetero marad!

2016. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Elsőre azt mondanám, hogy NEM!! De mégis van bennem kíváncsiság. Szándékosan nem keresnék rá srácot, de ha egyszer lesz lehetőség belemegyek. Tehát ha magától jön és szimpi a srác, de csak abba lennék benne, hogy ő elégít ki engem.
2016. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Hát, attól függ milyen érzés lenne mondjuk a passzív szerep

22F

2016. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Nézd. Aki például csk nagypénteken és csak halat eszik, az nem vegetariánus. Mert nem ez a definíciója. Akkor se lesz vegetariánus, ha annak hívja magát, és akkor se lesz az, ha bunkózza azokat, akik nem hajlandóak vegatariánusnak hívni őt. Aki csak divatból óóóómmmmm-ozgat reggelente, fakírülésben, még nem buddhista. Akkor se, ha fennen hangoztatja.


Ugyanígy, heteroszexuális az, aki csak lányokra "kíváncsi". Fiúkra soha, még nagypénteken sem, még kipróbálni sem, még viszonzatlanul sem, még divatból sem, ugyanis pasira nem áll fel neki. Ez van. Aki "kipróbálná egyszer", meg "de csak ha úgy hozza az élet" stb az minimum bi, és legfeljebb nem tud szembenézni az igazsággal, azért szépítgeti, meg kozmetikázza. Hááát, az ő dolga, de nem kellene ilyesmivel az igazi vegetariánusok, az igazi buddhisták, az igazi űrhajósok stb -- meg az igazi heterók -- megítélését higítani.


Ha ez fáj, ha ettől most egyszeribe még én lettem a "bunkó" akkor nagyon elbeszélünk egymás mellett...

2016. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!