Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/Meleg fiúk! Hol és hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/Meleg fiúk! Hol és hogyan ismerkedtetek meg az első partneretekkel? Hány évesen?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is ismerkedni és érdekelne másoknak az első hogyan jött.

2012. máj. 3. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Én legtöbbször azt hallom a meleg srácoktól, hogy a neten a legegyszerűbb ismerkedni. (chat, társkereső oldalak, vagy pinkvanilla szerű oldalak, ahol lehet beszélgetni mindenféléről)

Esetleg elmehetsz melegbárokba is vagy ha van valami rendezvény (némelyik chatről vagy fórumról időnként összejárnak az emberek) akkor ellátogathatsz oda is.

2012. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
22 évesen a börtönben. Elejtettem a szappant.
2012. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj h csak olyan fiút szeretnék aki megbízható, fiatal, vékony és nem tudják róla. Ahogy hallottam a megbízhatóság nem jellemző:( A többi már részlet kérdés. Viszont a bárokkal az a gondom h szerintem oda csak azok mennek el akikről tudják. Lehet ez rossz elképzelés, de így érzem.
2012. máj. 3. 08:48
 4/9 Béla211 ***** válasza:
Ebbe tényleg tévedsz van olyan ismerősöm aki rendszeresen jár le mégsem tudja a környezetéből senki. de amúgy ha ez így van szerintem h a hozzá közzel álló emberek nem tudja nem igazán lehet normális kapcsolat ha csak nincsen már saját lakása... És tényleg sokan vannak akik megbízhatatlanok. És akik megbízhatók azok általában ügye kapcsolatban vannak de azért nem lehetett len. de szerintem annyira amúgy az évek nem számítanak.
2012. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
társkeresőn...
2012. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező őszintén nekem is ez a problémám...tényleg nincsenek megbízható emberek...én is próbálkoztam ismerkedni mindenhogy de nem jön össze...őszintén én elsőre még benned se bíznék meg akármilyen megbízhatónak mondod magad.. és szerintem te se ha én is ezt mondom...szerintem megbízható vagyok :D... lényeg hogyha megvan hogy ismerkedsz szólj nekem is..:D
2012. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
am 17/bi voltam..(előző)
2012. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kosar edzes utan kivertuk egymasnak...aztab megtortent 15/f bi
2015. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Titkos001 válasza:
12-13 éves voltam és a legelső a saját ágyamban történt. Lassan indultunk el de célhoz értünk. A megbizhatoság pedig azon mullik ,hogy ne akarjon couming-ni,de irj a tkapcsolat@freemail.hu cimre és kerdezz válaszolok.
2022. máj. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!