Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért szoktak a meleg és bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szoktak a meleg és bi fiúk folyamatosan új partnert keresni?

Figyelt kérdés
Ugyanis többször kerestem fix partnert, de azt tapasztaltam, hogy nem akar senki több alkalmat, mert az új mindig izgibb...

2012. máj. 1. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak így,de idővel mindenki megállapodik,vannak akik elsőre az igazit keresik.Igazad van új emberrel csinálni izgis de az nem szerelem.Ha csak szexelsz akkor nagyon ritka.hogy igaz társat találsz.Ha társat keresel légy kedves és rázd le a szexéheseket,ha csak szexelni akarsz akkor ezt az utolsó mondatot nem kell figyelembe venned.
2012. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én állandóan olyannal akadok össze aki kapcsolatot akar... Lehet velem van a baj...
2012. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy nem vagyunk egy korosztály...
2012. máj. 5. 01:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igaz 22 éves vagyok és csak idősebb pasikat keresek 30-35 éveseket azokkal megtudom magam értetni normálisan
2012. máj. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!