Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagy farok: Kinek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy farok: Kinek milyen storyja van erről?

Figyelt kérdés
Kiről nem gondoltad volna soha, hogy hatalmas farka van? Milyen érdekes storyk kapcsolódnak ehhez ahogyan megláttad vagy találkoztál vele?

ápr. 18. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%

10es

De miért nevettél?

ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

Egy visszahúzódó, csendes, tanárnak készulő haverom lepett meg nagyon egyszer.


Baráti társasággal rendszeresen jártunk a Balatonra nyaralni, sokadjára ő is velünk jött, de nem nagyon beszélt senkivel, csak ha kérdezték. Egyik nap hajnalban a többieknél korábban keltem fel, kimentem a ház elé és ő már kint ült a kerti hintában egy pólóban, meg boxeralsóban. Nem állt a farka, de látszott, hogy durva meretekkel van megáldva a srác. Gondoltam megemlítem neki, hogy nem láttam még ilyet, kis bátorítás miatt is, na meg csak egy kis beszélgetés okán is.

Mondtam neki, hogy "nem szoktam irigykedni" és mutattam a farkára, hirtelen nem is tudta mit mondjon. Mondtam neki, hogy ha most ekkora, el se tudom képzelni mekkora, ha áll. Zavarban volt azért az látszott. Beszélgettünk kicsit olyan témákról is ennek kapcsán, ami azt eredményezte, hogy elkezdett felállni a farka, amit próbált takargatni, de látszott, hogy durva a helyzet. Végül felállt és magát takargatva bement a közös fürdőbe. Bementem én is, mikor hallottam, hogy megy a zuhany, mert furdalt a kíváncsiság. Megvártam, hogy végezzen es amikor kilépett a zuhany alól, akkor láttam meg, hogy valójában mekkora van neki. Alkar méretű és vastagságú szörny :D


28F

ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Egyik transz prostiról. Képein nem tűnt nagynak, élőben mikor ott volt a szám előtt csak lestem, de élvezetes volt szopni
máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!