Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal "apakomplexusos"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal "apakomplexusos" lányok vagy srácok? Érdekelne, hogyan alakult ki nálatok, milyen események hatására ez az érzés. Volt olyan, hogy megéltétek a vágyaitokat? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Olvastam már pár ezzel kapcsolatos sztorit és kíváncsi vagyok valódi emberek véleményére, akik átélték (vagy szeretnék átélni) ezt. Lehet privát üzenet is, ha nem vagy kíváncsi az "okos megmondóemberek" véleményére!

2023. máj. 29. 20:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%

48/F vagyok.


Nekem volt sokkal fiatalabb párom pár évig. Sőt majdnem család lett belőle.


Amúgy a korkülönbség nem volt annyira probléma, mert amúgy tök fiatalos energikus vagyok, és még néhány "diákcsínyre" is rávehető vagyok. 17 év volt a korkülönbség, de ez kívülállóknak nem is látszott.


Egyedül az volt fura, mikor az anyukájáról kiderült hogy pár hónappal idősebb mint én. Szóval korban hozzám jobban illett volna a mama. :D :D Én (és az anyuka) volt akkor 45, a párom meg 28. :D Jó persze anyukája korán szülte.


Ő mesélt arról, hogy mindig idősebb párjai voltak. Utánam is az lett. Mert hogy komolyabb, kiszámíthatóbb férfiak. Meg igazából gondoskodóbbak. Nem feltétlenül az anyagiakra értendő, hanem minden téren. Azt mondta a hozzá hasonló korú férfiak nagy részének még a kocsin, a piáláson és a puncin jár csak az eszük.


És talán egy idősebb pasi egy ropogós, friss csinos nőt jobban megbecsül. Sőt Ő mondta viccesen... legalább nem fogom idősebben a fiatalabb nőket hajtani, mert ott lesz Ő fiatalon :D


Amúgy tényleg csinos, vékony igényes csaj volt. Szerintem jól megvoltunk a korkülönbség ellenére. Amúgy jóbarátok maradtunk a szakítás után is.


Szóval az "apakomplexus" bár degradáló jelző... de alaptalanul. Azt gondolom inkább a "komolyságra" és biztonságérzetre való törekvés.


Jó persze van amikor extrém esetben már én is felhúzom a szemöldököm. Volt lány ismerősöm, akinek 26 évesen évek óta egy 70+-os párja volt. És nem azért mert "kibérelte" a csajt. Tényleg szerették egymást úgy igazából. Bár a környezetük sem tudta ezt már elfogadni. Na ez már "nagypapa" komplexus.

2023. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
64%
13-14 évesen kilestem amikor faterom tusolt és lenyűgözött, hogy ennyire is szőrös tud lenni egy farok. Nem vonzódom kifejezetten az idősekhez, de ez egy emlékezetes élményem volt, ugyanakkor ezt egy fiatalkori kíváncsiskodásnak tartom, érdekelt, hogy másnak milyen, főleg ha idősebb.
2023. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Irogattam egy idősebb pasival, szerintem annak hatására alakult ki
2023. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
13s írhatsz nekem is
2023. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
95%

Barátnőm életében nem volt jelen az apa,csak telefonon beszéltek néha. Ő meg elkezdte mindenféle szúperhősnek képzelni aki a családja vedelemében nem mehet haza. Gondolom így kőnyebb volt neki.

Én meg öregnek látszok... és gondoskodó típus vagyok a csajaimmal.

Innen nem nehéz összerakni.

2023. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván jobb lenne egy 20 körüli csaj, de talán következő életemben...

70f

2023. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
82%

#16:

Már csak 10-20-25 év jön a következő élet :)

2023. szept. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
16%

Apakomplexusos csaj írhat nyugodtan :) Megkap mindent amit egy apa adhat... még többet is :D


47F

2023. szept. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem én vagyok apakomplexusos, hanem a kedvesem.

Nála úgy alakult, ki, hogy a nevelő apja megerőszakolta közben, de a hétköznapokon pedig nagyon jó volt hozzá. Aztán meghalt a pali, és azóta mindig kell neki, egy jóval idősebb aki kezelgeti. Én ezt azután tudtam meg, hogy össze jöttünk, na meg azt is, hogy van egy 43 éves szeretője...

2023. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%

52 évesen, mostanában, hogy ismét facér vagyok, több 35 alatti nőnek lenne rám igénye. Elég sokkal könnyen megy a flörtölés, ismerkedés. 26 éves volt a legfiatalabb szeretőm az elmúlt időszakban, jelenleg egy 32 évessel alakul valami.

Korombéliek közül kisebb arányban vannak "pályázók", vagyis akik kimutatják igényüket. Talán, mert a kellően nőiesek, tüzesek, már javarészben foglaltak. Idősebbek, hatvan felettiek között viszont szintén sokan bevállalnának. Sokan nagyon bátran kimutatják, elég szemérmetlen módon képesek flörtölni. ;-)

Fiatalon magam is kedveltem a nálam idősebb lányokat, nőket. Koraérett, komoly, öntudatos, határozott srác voltam kiskamaszon. Már akkor is 3-5 évvel idősebb lányokkal jöttem ki jobban. Első tiniszerelmem velem egyidős volt, 3 nappal volt idősebb. Csókolózásig, ölelkezésig, tapizásig jutottunk. Első valódi barátnőm 7 évvel volt idősebb nálam! 17 évesen ismertem meg, két évig voltunk együtt. Olyan volt akár a fiatalkori Kim Basinger. Így jó magasra tette a mércét irányomba, hamar férfivá értem mellette. Következő párom 3 évvel fiatalabb volt nálam, vele szemben én voltam a férfi, ő lett első nejem. Válás utón, harmincas éveimben élveztem az életet, voltak viszonyaim 18-52 évesek között. A 18 éves koraérett vol, szülei kiskorában meghaltak autóbalesetben, nagymamája nevelte. Egyértelműen apafigurát keresett, ha nem is tudatosan. Szuper volt vele minden, de a korkülönbséget nem bírtuk áthidalni a különböző élethelyzetek miatt. Akadt még fiatal, huszonéves barátnőm több is. Mindegyiknél tapasztaltam, érett férfira vágynak, aki nem csupán szexben, hanem a mindennapokban is határozott, tudatos, akár irányító jellegű. Nem feltétlenül uralkodóan dominánsra, hanem olyanra, aki nagybetűs Férfi, nem pedig srác. Tapasztalataimat, talpraesettségemet mindegyik fiatalabb lány, illetve a legtöbb nő életkortól függetlenül értékeli.

Két fiam, két lányom van. A csajok egyértelműen apai jellemzőkre indulnak be. Idősebb lányom férje, mint az én fiatalkori klónom lenne! Kisebb lányom kamasz, de őt is a hozzám hasonló, férfias srácok vonzzák (a lányok is, de nem tisztázódott benne, még keresi önmagát). Ő inkább csak természetben kedveli a hozzám hasonlókat.

dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!