Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy 12-3 évesen már orrba szájba szexelnek a fiatalok? Nem korai?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.Tudom röhejes ezt hallani pont tőlem,de engem nagyon zavar az,hogy a korosztályom lány tagjai már el vannak kurvulva,és már legalább 3 éve nem szüzek vagy több...Ált. mindegyiknek 2-3 évvel idősebb barátjuk van,csak a szex miatt.Téged nem zavar?

Szerintem azért kicsit korai 14 évesen elveszteni a szüzességet...


2010. máj. 3. 23:28
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:

de, korai

rossz nézni, de nem csak a te korosztályod nyugi... az utána következő is :D és az az utáni is... stb. stb. :D

20/f

2010. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
igen, sztem is korai. de hát ők " érettek " :DD ha ha
2010. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:

reagálhatnál erre a kérdésre. én képviselem a " konzervativ " álláspontot.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__8314..

2010. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
érett = 13évesen felcsinált, divatmajom plázacica? :D mert akkor támogatom, nagyon is érettek. :D
2010. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
14 alatt szerintem csak a cigányok vesztik el, de a 14 is korai még. Az, hogy idősebbekkel járnak, rendjén van. A lányok érettebbek a koruknál, így vsz. egy korabeli fiúval nem tudnának mit kezdeni. Majd te is leszel idősebb, és akkor rád is tapadni fognak ezek a kis csajok, türelem. Tudom, hogy ez a probléma, hogy nem téged választanak, fiatal vagy még nekik, stb. Érződik az írásodból :)
2010. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
23:32-Konkrétan nem az a gond hogy szeretnének,mert az természetes.De akkor is gáz h folyamatosan ez megy,meg tényleg eléggé k*rvások...
2010. máj. 3. 23:34
 7/52 A kérdező kommentje:

23-32:

Igen zavar egy kicsit...De nagyon nem is zavar hogy nem engem választanak..Csak a szex..semmi más,se érzelem,se semmi...-.-

2010. máj. 3. 23:36
 8/52 anonim ***** válasza:

23:32 te most viccelsz? :D mert annak nagyon sz@r...

hol élsz? a szőke kékszemű 7-8 osztályos lánykák közül láttál már egyet is? :D meg hogy miről beszélgetnek? :D buszon metrón, egyéb tömegközlekedésen szinte sírok mikor mellém sodródnak, és egyszerűen felkötném magam ha ennyi idős barátnőm lenne - no meg ilyen értelmi színvonalon megrekedt... érdekes, nekem van barátnőm, velem egy idős, és elvagyunk. lehet hogy érettebb mint én, de legalább nyugodtan bolondozhatok, megnevettetem.

20/f

2010. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
24%
én is 14 évesen veszítettem el, 3 éves kapcsolatban,szóval ne általánosítsunk annyira ..:P Szerintem is korai amúgy.. engem nem az zavar hogy megteszik ilyen korán, hanem ahogy beszélnek róla, meg amiért megteszik .. :) 17/L
2010. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim válasza:
50%
A legjobb kor: Jó szűk,őszintén sikít,és könnyű elásni.
2010. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!