Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a baj abban, hogy a 14...

Mi a baj abban, hogy a 14 évesek szeretnének szeretkezni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy a 13-14 éves csitrik a diszkóból hazajövet basznak mert az a menő, hanem hogy pl. egy 14-15 éves lánynak több hónapja barátja van és kérdést kérnek ezzel kapcsolatban, őket miért hurrogják le ennyien?

Én is 14 vagyok, nemrég vesztettem el, lassan 1éve hogy együtt vagyok a párommal


2010. máj. 3. 11:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/141 anonim ***** válasza:
68%
szerintem semmi.ő döntésük. 15/F
2010. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/141 anonim ***** válasza:
89%
13 évesen már volt barátod? ahogy gondolod, de még kislány vagy, akárhogy is hadonászol, h te már érett vagy, még nem lehetsz az, egyszerűen ez lehetetlen. remélem, a pszichológusok véleményét nem akarod megcáfolni. nem is tudnád, egyébként. és méghozzá azért ( is ) tartanak sokan éretlennek titeket, mert pl. nem tudtok védekezni. vagy ti netááán.. védekeztetek?
2010. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/141 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnánk? nem mindenki olyan, hogy menőségből.. de én azt nem értem hogy olyanokat, hogy tényleg szerelemből, és nem csak úgy csinálják miért kell elítélni? és ha aztmondom hogy érett vagyok?! mi a barátommal készen álltunk már rá és jó is volt, már 3szor volt köztünk szeretkezés, és nem csak csupán mert jó volt.
2010. máj. 3. 11:40
 4/141 anonim válasza:
86%
Semmi, kúrjatok mint a nyulak!
2010. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/141 anonim ***** válasza:
29%
ok. ahogy gondolod. én minden esetre, nem tettem volna meg abban a koromban. egyáltalán nem is érdekelt a szex. mert a koromhoz való dolgokkal foglalkoztam. lázadozhatsz, ez a véleményem. és ezt tőlem okosabb szakemberek is megmondták már. legalább védekeztetek? ha igen, akkor hogyan? csak h elkerüljük a további " lehetek terhes? " kérdéseket.
2010. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/141 anonim ***** válasza:
83%
egyetértek iylen koromban én sem ezzel foglalkoztam, jóformán még azt sem tudtam h mi hogy van, ha annyira szeretitek egymást ki lehetett volna birni 17-18éves korotokig, amugy ilyenkor mindig a lánynak kell hogy több esze legyen..bocs de ez a véleményem..és gáz h idáig süllyedt a világ h már lassan az oviban is a szex a téma.
2010. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/141 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is írtó korai volt.Bocsi én még csak 20 éves vagyok de 13 évesen még babáztam és nem azon törtem a fejem,hogy keféljek (akár szerelemből akár nem).Ne haragudj de egy 13-14 éves GYEREK még azt sem tudja mi az,hogy szerelem!
2010. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/141 anonim ***** válasza:
86%
utolsó, tökéletesen egyetértek veled.. de hát mi már csak ilyen " maradiak " vagyunk, és " savanyú a szőlő ", ahogy mondják :DD
2010. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/141 anonim ***** válasza:
84%
14 évesen, hogy lennél már érett? Kb. annyi eszed van, mint egy kétnapos házipatkánynak. Na komolyra véve a szót: 1. ez a topic 18 éven felülieknek szól 2. de jó már neked, hogy 14 évesen együtt vagy a "pároddal", könyörgöm ezt a "párom" szót felejtsük már el, neked max. barátod van, a "párom" az több annál, sokkal több, mint hogy egy éve járjatok... 3. azért hurrogjuk le őket, mert kicsik, fiatalok, kicsik, fiatalok folytassam? Azért, mert éretlen kis pisisek vagytok, akik nagynak hiszik magukat, mert már nem szűzek... És ne kezd nekem magyarázni az ellenkezőjét, mert úgysem tudod megindokolni, s hogy mért: Mert nincs annyi eszed!
2010. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/141 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert még rohadtul gyerekek vagytok még....
2010. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!