Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kell ujjazni óvatosan...

Hogy kell ujjazni óvatosan egy szüz lányt? Vagy átszakad egyböl ha hozzá nyúlok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 23:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
29%

ne félj attól még h szűz ha át szakad akkor így járt nincsen azzal semmi baj egyszer úgy is el kell szakadni !!! ő úgy sem fog érezni belőle semmit sem hogy el szakadt-e vagy sem! ha meg vérzik szard le hiszen az csak vér!!

Egyébként a legtöbb csajnak jó mélyen hátul érzékeny ! találsz bennt egy pöcköt amit ha piszkálsz nagyon ingerled! de vigyázz ne legyen száraz az ujjad mert azzal fájdalmat okozol. és nem ciki ha benyálazod az ujjad!!!

2008. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb nő nem élvezi az ujjazást. A csikló ingerlése a kulcs a többségnél. Ha mégis bedugnád az ujjad akkor mindenképp tiszta legyen a kezed, a körmödett előtte kb 3 nappal vád le tövig, hogy ne legyen recés és ne sértse a nőt.
2008. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%

Szerintem legyél nagyon gyengéd és óvatos. jól benedvesített ujjal csináld és ne ez legyen az első lépés. Előtte kis bemelegítés nyelvvel, simogatással. bedughatod a nyelvedet is ha elég hosszú. aztán miközben még a nyelveddel játszol vele, közben óvatosan becsúsztathatod az ujjad hegyét, majd miközben nagyon figyelsz a reakcióira(!!!) fokozatosan mehetsz tovább. Egyetlen fürge ujjal is mennyei gyönyört tudsz neki okozni ha ügyes vagy. (anélkül h megöklöznéd...) Sztem a szex semmiképpen ne legyen előttetek tabu. Esetleg súgd a lány fülébe még valamikor az elején h (pl.) "Bármikor mondhatod h állj!" Vagy akár amikor az ujjad hegyét már becsúsztattad, megkérdezheted h "Ez milyen érzés?" Várhatón az lesz a reakciója h ne hagyd abba ;) De nyomatékosítom: Nagyon fontos a bemelegítés(!!!) és a nedvesség az ujjadon és a lányon is(!!!) Sok sikert:)


trisztan

2008. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
62%
hát srácok nem tudom hogy nektek ez hogy volt de az én bnőmnek nem tudtam bedugni a nyelvem mert fájt neki, nagyon vigyáztam hogy semmi se fájjon neki de nagyon óvatosnak kellett lennem mert szinte minden fájt neki , szval sztem a nyelvedet ne nagyon dugdosd be.
2008. okt. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bemelegítés nélkül ne kerüljön semmi be. Ahogy mondta a kettővel előttem lévő. Sok perc előjáték előzze meg ezt a bedugás dolgot.
2008. okt. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Csak nyugi, csináld, ne parázzatok ilyen marhaságokon.
2008. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Velem nem volt valami óvatos az előző barátom, de attól baromi jó érzés volt, amit csinált. Sokadik alkalom után vettem észre, hogy ujjazás után vérzek. Így visszagondolva, akkor tényleg nem volt gyengéd, hanem gyors mozdulatokkal, mélyen ujjazott meg. Szóval, ha nem akarod, hogy átszakadjon neki, akkor ne legyél olyan erőteljes és ne rakd olyan mélyre az ujjaid. De szerintem akkor sincs gond, ha már ennek hatására átszakad a szűzhártya.
2008. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Attól is függ , hogy milyen vastag a szűzhártyája , végül is a tampont is ajánlják a szűz lányoknak.
2008. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ha már az fáj, hogy a nyelvedet bedugod... akkor mi a helyzet az ujjaiddal? :D
2008. okt. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ngyon vigyázz,mert egy kis buksi simi is sercegő szűzhártya valamint vér fröcsögést eredményezhet
2008. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!