Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek? Tudtok ebben...

Szerintetek? Tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Múltkor lemértük a barátom méreteit alull és a nemiszerve 28,5 cm hosszú és 7,9 cm vastag... Szerintetek nagyon fog fájni mikor lefekszem vele?Van valamilyen póz amivel nem lessz olyan kellemetlen? Előre is köszi a válaszokat :)
2010. ápr. 19. 17:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
ejjha ez tényleg nem semmi o.o fájni biztos fájni fog! sok sikert hozzá xD
2010. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

óómert igen ... valami valós szart találtál volna ki.. vagy lehet be viagráztamagát eléggé...

nagyonfog fájni husikaa.:DXD

2010. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
52%
tegyétek el azt a termoszt és mérd le rendesen a barátod f*szát
2010. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ez 1.-ek köszönöm de a többieknek nem...sajnos ebbe az a ciki, hogy ez télleg igaz... és nem szedett viagrát...az elöttem lévő barátnői is tudják igazolni...
2010. ápr. 19. 17:54
 5/15 anonim válasza:
újra az egyes vagyok ^^ fájni fájni fog én hiszek neked hogy a barátod farka akkora de hogy fájni fog -e ? az biztos! kellemes póz a kutyapóz persze ha kitágít és nem rakja be tejesen akkor kellemes érzés lesz nem kell tövig berakni anélkül is lehet élvezni csak elötte tágítson ki
2010. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Atyaég! Ha nem lennél szűz, még akkor is fájna.


Legyél nagyon felizgulva, benedvesedve, és kérd meg a barátodat, hogy legyen óvatos. Előtte nem árt, ha pettingnél egyre jobban próbáljátok tágítani.

Sok sikert!

2010. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
ocsem neger pasid van vagy az apja egy csodor? :))
2010. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nos, nem néger :D Nem hiszem hogy az lett volna :)
2010. ápr. 21. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:

hm akkor nem tudom:D

de szerintem van benne neger ver is maskulonben hogy lehetne ilyen nagy farka hany eves a pasid?

2010. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
tuti nincs benne néger XD fehér mint a hó :D és nemrég tölötte be a 18-at :) félek h nagyobb lessz...de én akkor tuti beszerzek egy szivarvágót :D
2010. ápr. 21. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!