Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első szex után, kb mennyit...

Az első szex után, kb mennyit késhet a menstruácio?

Figyelt kérdés
szexeltünk barátommal, kb 1 héttel azután miután elmult... gumival védekeztünk, nem szakadt ki se semmi és még belém sem élvezett, de szept 8-án kellett volna megjönnie, és már 17-e van? mi lehet a gondd? az első után normális h enynit késik? a terhesség szerintem lehetetlen!
2008. szept. 17. 20:18
 1/9 anonim válasza:
84%
nekem egy egész ciklus kimaradt utána.
2008. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

XD.. Nekem 6-án kellett volna megjönnie az első szex után és még mindig semmi,,

Hlálra idegeskdtem magam, aztán csináltam egy terhességi tesztet, negatív lett.

Ha nagyon idegeskedsz vegyél tesztet, és nyugtasd meg magad vele :)

2008. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy, akinek hamarabb jött, volt akinek 3-4 napot késett, egyiknek 8. napon jött meg, egynek pedig majd 2 hetet késett.

Sőt, volt egy újrakezdő, aki egy éve nem volt senkivel, neki 10 napot.

2008. szept. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem általános, hogy késik mindenkinek! Van akinek kimarad egy hónap is, de van akinek rendesen megjön (nekem ugyanúgy jött meg utána is)
2008. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Elviekben az első szexnek egy deka köze sincs a menstruációhoz. Idegesség miatt késhet, de ez sem annyira gyakori mint ahogyan gondolod. Szóval nem általános a késés.
2008. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egy hónapot késett, de ez természetes szerintem, nem kell megijedni, bár én megijedtem akkor :D
2008. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanez volt a szitu nálam is, pontosan két hetet késett, nagyon paráztam, aztán vettem egy tesztet és megnyugodtam:)
2008. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
28%
Az hogy késik illetve korábban jön meg, nem az első alkalomtól függ, hanem attól, hogy valószínüleg fiatal vagy ahhoz, hogy napra pontosan rendszeres legyen.
2008. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a kommenteket latva meg nyugodtan:)
2022. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!