Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 27 év korkülönbség, áthidalható?

27 év korkülönbség, áthidalható?

Figyelt kérdés
Most vagyok 21, barátom 48. Tudom hogy durva, de szeretem. Mindenki szerint rossz?
2010. márc. 21. 23:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Manapság már előfordul. Kicsit furcsa, de ha tényleg szereted, akkor szíved joga, elvégre nagykorú vagy. Ha a pasi jól tartja magát, akkor meg ugyis letagadhat pár évet.
2010. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha el meg semmi gond.
2010. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

hááát

ha tényleg szereted akkor igen

2010. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

szia.

nem feltétlen rossz,ha a párod nem nös,és nem a gyerekeitöl vetted el.

de-meggondolandó nagyon, hosszutávon,mert van egy csaj ismerösöm,ö 22 most a párja 43 van 2 gyerekük,de nem egyszerü,merta csajnak fiatalon kellet szülnie ahhoz hoyg az apuka lássa felnöni a gyerekeit.az unokákról nem beszélve.meg amugy is nagyon meggondolandó,teljesen más generáció,más életfelfogással,más egzisztenciával,ami késöbb szintén szülhet problémákat.és ha késön derül ki te a legszebb éveidet elvesztegetted.nagyon gondold meg,ezeka korú pasik már tapasztaltak,ugynond vén rókák már,simán elhitetik egy ilyen fiatal naiv lánnyal,hogy ö az egyetlen,és közben anyuka meg otthon várja...na ilyen ismerösöm is van sajnos.tehát én azt mondom,hogy ha nem akrod elcseszni az életed legszebb idöszakát akkor szedd össze magad,és lépj tul ezen a pasin,lehet most uyg érzed szeretd,de hidd el,hosszutávon jobb lesz egy veled hasonló korú társsal.

de ha mégis mellette döntenél,akkor sok sikert.ui: remélem nem hagyod elveszeni a fiatalságod.



lyen ismerösöm is van,sajnos.

2010. márc. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
juj bocsi kicsit eltoltam egy sort. az utolso sort ne olvassátok.köszike.
2010. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
jobb mintha 17 éves lennél.
2010. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
nem szokványos, de meg lehet próbálni, ha meg nem jön be, legalább belátod, és legalább megpróbáltad!
2010. márc. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan már csajszi! Semmi gond! Ernyei Béla, Komár László, stb. Nagy hírességek 50 körül és 20-30 közötti feleségüktől van gyerekük. Ugyan miért lenne neked kevesebb jogod a boldogságod eléréséhez saját döntést hoznod?????


Szerintem a pasi egy mázlista! :)

2010. márc. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%
ha elvezed a szottyadt golyokat ilyen fiatalon akkor hajra
2010. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Szex közben most még nem számít...
2010. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!