Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek belemenjek hogy...

Szerintetek belemenjek hogy egyik barát lány elvegye a szüzességem?

Figyelt kérdés
28 éves fiú vagyok és sajnos szűz, mindig féltem a nőkhöz közeledni, határozatlan vagyok és sajnos csúnya, a nők csak barátzónába tettek mindig, ezért szinte csak lány barátaim vannak. Az egyik barátnőm, aki nagyon csinos jó nő, hajlandó lenne a szüzességemet elvenni, megmondta hogy nagyon nem vonódik hozzám, de mint barát kedvel, ezért ezt a szívességet megtenné nekem. Félek hogy utána meg fog romlani a barátság, belemenjek?
2014. okt. 21. 16:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy menj bele. 28 évesen még akkor is, ha elromlik tőle a barátság.
2014. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Ha félsz h megromlik a barátság és nem akarod, akkor ne.
2014. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
Ez sztem megalázó neked
2014. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Végül is olcsóbb, mint a k-rva
2014. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

tedd meg

lehet az lesz a vége, hogy vége a barátságnak... de az is lehet hogy több is lesz köztetek

de nem csak ez az 1 pozivitum lehetséges, megjöhet a bátorságod a nőkkel, és akár felszedhetnél csajokat... és ha az élethez nem is találsz társat, legalább a szexhez igen, amig az élethez is... az biztos hogy sosem tudod meg ha nem mész bele, és 10 év múlva ugyan itt fogsz tartani...

2014. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden kihagyott puncit egyszer sajnálni fogsz!


Egyébként meg, ha tényleg barát és mindketten úgy álltok utána is hozzá, akkor nem kell, hogy elrontsa.

2014. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
21%
Én nem mennék bele... Szerintem megalázó hogy csak ugy lefekszik velem barátságból utána meg semmi
2014. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Sztem nem eri meg elhamarkodni a szuzesseget. Ha ismered jol a lanyt es ugy erzed nem fogod megbanni akkor gondoljatok at meg 1x es ha ugy all a dolog akkor szepen lassan vagjatok bele ;)
2014. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem írsz igazat, mert egy csúnya sráccal baráti szinten sem állnak szóba a csajok... Hát a szüzességét meg pláne nem akarná elvenni egy csaj sem...
2014. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9.es Dehogynem, nagyon jó barátnőm, és úgy érzi ezzel segítene rajtam, én is meglepődtem, pedig igaz, de kapcsolatot sajnos biztos nem akarna
2014. okt. 21. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!