Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves szüz. KÉRDÉS alul!...

17 éves szüz. KÉRDÉS alul! Vélemény?

Figyelt kérdés
Hellò Mindenki! 17 èves fiù vagyok,ès még nem voltam ùgy senkivel! NAGYON kìnosnak èrzem,hogy èn mèg szüz vagyok Tudom,hogy lesznek olyanok közöttetek,akik ezt viccnek fogjàk fel,de nekem A helyzetet megnehezitì,hogy külföldön èlek,ès homoszexuàlis vagyok! Ez vagyok,elfogadtam magam,lègyszives irjàtok le amit gondoltok! Èrtelmes vàlaszokat köszönöm!
2014. okt. 13. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekelsz, a saját országom se, akkor egy másikban lakó miért izgatna?
2014. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem te egy kakaógengszter lehetsz.
2014. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol élsz? :) 17F
2014. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol külföldön? Nincs problémám a homokosokkal, amíg nem engem akarnak megheggeszteni...De azért egyszer próbáld meg a puncit, nem fogod megbánni.
2014. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Antwerpen (Belgium) màr 3 ève! :)
2014. okt. 13. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy kis málészájú nyomorék fiúka vagy, aki gyáva ahhoz, hogy csajokkal próbálkozzon, aztán az ilyenek rászoknak a kаnsеgglukra. Szimplán csak gyökérségből.

Szedd össze magad, próbálj egyszer az életben nem egy rakás szаr lenni, és csajozz be rendesen, te nyomi.

Most még azt hiszed, hogy milyen trendi kis tüncimünci vagy, hogy kitaláltad magadnak ezt a homokóra dolgot, de nagyon rá fogsz faragni az életeddel.

2014. okt. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!