Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok róla,12 évesen...

Mit gondoltok róla,12 évesen sz. Ex?

Figyelt kérdés

Nézelődtem itt, mert unatkozom (humor kategória=0, az ezotéma még a legjobb :D ) és találtam egy kérdést ahol írták, hogy 12 évesen már lehet b@...szni.

Vagyis 12 éves csak vele egykorúval, 14 éves korú pedig bárkivel aki elmúlt 14.

Utána néztem.. lehet


Nyilván a szülők nem engedi.De akkor is



Nem szabad tiltani, ez igaz, tesómból indulok ki. Anyám megtiltotta, hogy cigizzen és csak rosszabb lett. Most engedi és nincs titkolózás.


De akkor mit gondoltok róla?


Speciel én 12 éves vagyok és van egy lány :/



2014. ápr. 29. 14:30
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
89%
...
2014. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Najó, az utolsó mondatot kéretik figyelmen kívűl hagyni. :)

Viszont 1., normális válaszokat várnék nem ...-t.

2014. ápr. 29. 14:33
 3/31 anonim ***** válasza:

Kár, hogy elmúltál 12. Látod, ha 11 lennél akkor most egy 7 évessel is simán szexelhetnél.

Azt gondolom róla, hogy aki akarta az eddig is megtette ám ez inkább csak lányokra vonatkozik és ők is idősebb srácokkal csinálják, te még feleslegesen álmodozol 12 évesen. Attól, hogy valamit csinálHAT még nem lesz kötelező megtennie. De, ha nem hiszed kérdezd meg a szüleidet.

2014. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Sem agyilag, sem testileg nem érett egy 12 éves ilyenekhez.
2014. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Vitatkoznék az éretséggel.

Múltkor egy játékban küldtem egy jelentkező levelet egy szövetségbe. Leírtam minden adatot, válasz: Te nem vagy 12 éves! Tuti elmúltál 18, irtak már 12 évesek és mind annyiból ált hogy "csá, felveszel erős vagyok"


Aztán küldtem máshová is, szintén az előbbihez hasonló megjegyzés. Tehát szerintem szellemileg érett vagyok.


Testileg is. Ha megtudok csinálni 13 húzódzkodást,letudok futni 10km-et (többet is, de utána már nehezen bírom) és helyből megcsinálok 100fekvőt akkor nem lehet nagy gond.


Lelkileg lehet max baj. Ez igaz

2014. ápr. 29. 14:41
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Rossz hírem van, ezzel most még inkább alátámasztottad az éretlenséged. Tudod a szex felelősséggel is jár és nem egy játék.
2014. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy játéknak gondolom?


Nyilván akik már 100x azok "játszanak" is, hisz kipróbálnak új dolgokat.


Soha nem volt állatom, amit gondozhattam volna. Kutya, mind óriásak, etetni nagyon nem volt kedvem.Macskánk soha nem volt. Hüllőt (leginkább gekkó akarnék) nem engedik, pókot meg megint nem. Soha nem kellett semmire élő dologra vigyáznom így tényleg nincs felelőség érzetem vagy csak minimális :/

2014. ápr. 29. 14:50
 8/31 anonim válasza:
61%
14 éves lány vagyok.Van egy 14 éves barátom.Szeretjük egymást.Csak csók volt még.És az is lesz minimum 16 éves koromig.A szexhez meg kell lennie a szexuális érettségnek is.Nem hinném,hogy egy 12 éves gyerek szexuálisan érett lenne.De lelkileg sem az.
2014. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
12 éves sehogy sem érett. Akár hiszed akár nem, de nem vagy az.
2014. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
De a törvény szerint igen :D
2014. ápr. 29. 15:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!