Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, adnátok pár tanácsot?

Fiúk, adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés

A barátom még szűz, én már tapasztaltabb vagyok, de szeretném tudni, hogy az első alkalomnál mire figyeljek oda, hogy neki is jó legyen illetve hogy ha majd később visszagondol az első alkalomra, szép emlék legyen.

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2013. dec. 10. 14:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
szerintem semmi extrát nem kell tenned
2013. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nos gyanitom az első orgazmusa elgé hamar meg fog történni.

Ne nevesd ki a mérete miatt, ne lepődj meg/húzd le ha már a kezedben elsülne, hanem állitsd fel újra, és kezdjétek újra.

Nem baj ha közben magadat is izgatod mindvégig, hogy hamar el tudj élvezni te is vele ha másodikra már tud mozogni benned. (sikerélménye is legyen, hogy kielégültél)


Hirtelen ennyi ötlet :)

2013. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Válasszatok olyan pozíciókat, ahol te irányítsz és add tudtára, hogy mennyire nagyon élvezed (még akkor is, ha nem feltétlen). Ezek elég önbizalmat adhatnak bárkinek, hogy később semmi gond ne legyen és az elsőre se kudarcélményként gondoljon vissza,
2013. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
légy kezdeményező és vegyél fel valami extra csipkés, dögös fehérneműt.
2013. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

És milyen védekezési formát javasoltok? Mármint gondolok itt arra, hogy azért előfordulhat, hogy az óvszer csak még jobban stresszeli.

2013. dec. 10. 14:11
 6/25 anonim ***** válasza:
Az óvszer stresszelheti, viszont anélkül tényleg rapid menetre érdemes számítani.
2013. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Óvszer

Nos az elsőnél szerintem nem lesz rá szükséged :D

A behatoláskor viszont célszerű.

És végig izgasd magadat, mert valószinüleg odabent elég hamar elkészül :)

2013. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Tipp még.

Előtte, vagy amig újra feláll neki, hadd nyalakodjon, tanitsd meg, hogy

ha nem menne neki, hoy neked hol a jó, és élvezhetsz úgy is.

Neked is jó, ő pedig nagyon boldog lsz ha elélveztet. És megtanulja, hogy a lánnyal illik rendesen foglalkozni ;)

2013. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :) Legalább kicsit már nyugodtabban állok hozzá. Nem tudom miért, de olyan nagy "felelősségnek" érzem, nem voltam még szűz fiúval.
2013. dec. 10. 14:17
 10/25 anonim ***** válasza:
Értékeljük a törekvést, hogy zzel törődsz.
2013. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!