Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor mit mondjak? 15/L

Most akkor mit mondjak? 15/L

Figyelt kérdés

Az előző barátommal elvesztettem a szüzességem de nem volt igazi .. mert csak egyszer dugta be és többször nem!

Én ettől még ugyan úgy szűznek érzem magam .

Ugyan úgy viselkedem és ahányszor felmerül bennem a téma én szűznek gondolom magam... vagyis később ugrik be hogy ettől már nem vagyok az..... Most van egy barátom .. ő 18 éves és már nem szűz... én nem merem neki elmondani ezt a kis malőrt... mondhatom magam ettől még szűznek , hogyha úgy is érzem magam? ( Fontos: én szűzhártya nélkül születtem :s.. szóval ez nehezít a dolgon )



2013. jún. 28. 11:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
és ha elmondanád az igazat...?
2013. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Lényegében mondhatod.Ha szűznek érzed magad
2013. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
mond el az igazat.. úgy kis kiderül.. :)
2013. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
de hogy derülne ki? :O vannak olyan lányok mint pl én akik szűzhártya nélkül születnek .. tehát nem tűnhet neki fel elvileg ha arra kerülne a sor
2013. jún. 28. 11:33
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy kqmukérdés, ami ráadásul nem is vicces.
2013. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, hogy szűzhártya nélkül szület valaki (persze ha lány :D)?

Nem lehet, hogy sport miatt nem érezted, hogy lenne amikor a volt barátod "egyszer berakta"?

2013. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nem kamu kérdés.... sajnos nem.......
2013. jún. 28. 11:36
 8/22 A kérdező kommentje:
lehetséges,de ettől mondhatom a páromnak hogy szűz vagyok?
2013. jún. 28. 11:38
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"de hogy derülne ki?"


Mondjuk úgy, hogy rajtad kívül ugyebár egy bizonyos fickó is tud erről, aki betette a betennivalóját, de csak egyszer, tudod...


Majd egyszer talán megértem, miért olyan iszonyat rémisztő őszintének lenni...

2013. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám hogy mondd el neki, ha igazán szeret akkor nem "cirkuszol" meg nincs is min ha meg tegyükfel vele fogod először élvezni a szexet igazán akkor aztán valóban nem vagy már szűz:) Én bár idősebb pasi vagyok de tuti nem akadnék ki ilyenen, viszont ha kiderülne hogy bár a lány szűzhártya nélkül sületett de letagadta hogy előttem volt már valakivel akkor szomorú lenék és nem érteném az egészet.
2013. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!