Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz ha 13 évesen már...

Nagyon gáz ha 13 évesen már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Nem bántam meg,naogyon jó volt,de mindenhol azt hallom hogy mennyire korán kezik a mostani fiatalok,meg hogy ez mennyire gáz.Nem divatból tettem meg hanem mert,szerettem meg vonzódtam a sráchoz.Otthon nem is merem elmondani. Nagyon rosszat csináltam?
2008. ápr. 4. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén? Igen ,sztem nagyon gáz. "kurváknak" voltak tartva azok a lányok akit már ált.iskolában megdugtak az én idömben. 17 vagyok,szval nem volt régen.. ennyi idösen tanulgatnod kellene,sztem még sok minden nem is tudsz ,h mi miért törénik a szervezetedben.. remélem védekeztetek
2008. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
44%
őszintén? gáz. előbb szokj ki a pampersből, aztán szokj rá a szexre.
2008. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
86%

Hááááát Te...nem lehetett ezzel várni? nem azért, de 13 évesen...tényleg úgy érzed készen álltál rá? tényleg azt érzed, hogy ez az a srác akivel megkellett tenned? a srác hány éves??? Ő a felelőtlen, én őt hibázatatom, az Ő dolga hogy vigyázzon Rád...ha neked nem volt annyi eszed, legalább neki lehetett volna...nem egyébért, de gondolj bele, mekkora fájdalom ha kimarad a menszeszed, ha csak késni fog pár hetet? bele gondoltál ebbe? meg amúgy is...ha majd férjhez méssz, korántsem biztos h a jelenlegi párod lesz a férjed...az igaz szerelmed...s akkor? ennek a srácnak adtad oda a szüzességedet...

szerintem elitélendő amit a barátod tett, ha igazán szeret még várhatott volna ezzel...

remélem tényleg nem bánod meg!!!!!

Én 17 éves vagyok,szűz, van barátom több mint fél éve, nem készülök apácának...csak én igy gondolom...szerintem megfontolandó 16 év alattiaknak pláne

2008. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
70%
e már nem vagyok szűz, viszon én már 17 voltam amikor lefeküdtema barátommal akivel már másfél éve vagyunk együtt- és a szex 9 hónap után jött csak. mellesleg szerintem 50-50%-ban hibás mind a kettő. A srác, mert nem bír a farkával, a lány is, mert van olyan buta hogy nem gondolkozik akkor amikor épp itt lenne az ideje... és is simán lefeküdhettem volna ennyi idősen egy-két pasival, de annyira nem éreztem igazinak... meg eleve én 13 évesen még nem a szexszel foglalkoztam...
2008. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:
Ő 18. Már nem vagyunk eggyütt. Mondjuk kezdjük ott hogy nem is én voltam rajta a témán hanem ő. Röviden annyi h náluk voltunk és nem hagyta hogy ellenkezzek hanem lefogta a kezeim és nem tudtam hogyan "ellenkezni". Mondjuk jó volt nem bántam meg. 3 hét és 2 nap volt a nagy járás.
2008. ápr. 4. 16:40
 6/87 anonim ***** válasza:
86%
mellesleg talán még te is gáznak tartod- különben nem kérdeznél ilyeneket...
2008. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
75%
Akkor van szád visitassz ellenkezel...ha nem akarod nem teszi meg, vagy megerőszakolt? (nem úgy látom...) meg már nem is vagytok eggyütt? egyáltalán hogy állsz össze egy ilyen pasival? nem is ismerted. 3 hét mire elég? arra h lefektessen! szerinted mire kellettél neki? szerinted szeretett? el kell keseritselek, NEM! csak ARRA kellettél neki. És még igy sem bánod? akkor már veled is baj van... és hol vannak a szüleid? ezt tanultad tőlük? szerintem babázni kell ilyenkor, de játékbabával, mert én 13 évesen azt sem tudtam mi fán terem a sex...üdv még 1x a 3. hozzászóló
2008. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 A kérdező kommentje:
Értem én,de kezdjek el visitani ott ahol nincsenek emberek? Mi értelme lenne? Szerintem nem sok. Már bocs. Tudom mire kellettem neki. Amugy meg azért szakitott velem mert, fél hogy a báttyámtol kapna mert, olyan a családom hogy ami nekik nem teccik erőszakkal intézik el. Amugy meg attol h nem hagyta hogy ellenkezzek még oda figyelt rám. És nincs velem sem az agyammal semmi gond!!!
2008. ápr. 4. 16:52
 9/87 anonim ***** válasza:
92%

szóval úgy erőszakolt meg hogy te még dühös sem vagy rá??? :P egyáltalán fel sem jelentetted? miért? kiskorú vagy...megteheted, s megkapja azt ami neki jár...

amúgy a szüleid módszere sem valami nagyon hatásos, erőszak erőszakot szül...

2008. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
100%
Sztem gáz ez az egész úgy, ahogy van. De TE azt írod, hogy nem bántad meg, akkor úgyis jó. (mellesleg nem nagyon hiszem, mert akkor meg sem kérdeznél ilyesmit) HA tényleg nem bántad meg, akkor nem gond. Ha megbántad az sz.r, mert már nem tudod visszacsinálni... én bántam volna, ha 13 évesen így vesztettem volna el. Talán nem is lenne most oylan fantasztikus és kielégítő szexuális életem, amilyen van.
2008. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!