Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Alaptalan a félelmem, hogy...

Alaptalan a félelmem, hogy szűz nő marad a feleségem a házasságunk egész ideje alatt?

Figyelt kérdés
Feleségemmel egy hónapja vagyunk házasok, s ő még mindig szűz! Négy és fél évet udvaroltam neki, egy évig voltunk jegyesek, s most már házasok is vagyunk. Ő vallásos lány, gyönyörű, okos, humoros, egyszóval megőrülök érte, annyira szeretem. A kapcsolatunk elején közölte velem, h ő csak egy olyan férfihoz akar feleségül menni, aki tiszteletben tartja azt, h ő szűzen szeretne házasságot kötni. Ezt, nehezen bár, de elfogadtam, megértettem, s eddigi kapcsolatunk ideje alatt petting volt bőségesen, orálisan ki is elégít rendszeresen, de maga az aktus még nem történt meg soha, s ő maga sem elégült ki eddig soha, csiklói orgazmusa sem volt. Házasságkötés után azzal védekezett az aktus ellen, h ő még fél, még adjak egy kis időt neki, de könyörgöm, meddig? Vajon bepaliztak rendesen, vagy mi a csoda van ezzel a nővel? Egyébként ő 26 éves, én pedig 27. S bármennyire is hihetetlen, soha nem csaltam meg, pedig előtte több lánnyal is eléggé intenzív nemi életem volt. De vele más a helyzet, mert beleszerettem. S érzem, tudom, h ő is szeret engem. Mi a megoldás ilyen helyzetben? Még várjak???
2011. dec. 4. 18:37
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
17%
Mindenképpen várjál, hiszen ha ekkora a tét, szerintem megéri! :)
2011. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
olvas neki az ószövetségből... ott rengeteg "keféljünk sokasodjunk" szöveg van :D
2011. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg nem csak vallásosság. Egészséges ember akarva sem bír ellenállni a szerelmének ennyi ideig.
2011. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%

Mi van ha volt már eddig valami trauma az életében,ami miatt ez alakult ki benne?


Szerintem ha erőlteted,akkor mindig tud majd valamivel viszakozni, hogy ne erőltesd,mert akkor méginkább nem fogja akarni :/


Ez most tényleg patthelyzet....

2011. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
hű le a kalappal,nagyon szeretheted,viszont sztem fél a dologtól,esetleg valami trauma érte beszélgessetek róla,de csak óvatosan,petting szokott lenni?
2011. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
73%

Én azokat a hölgyeket - (urakat), akik orális közösülést végeznek - nem nevezném szűznek, még ha hagyományos aktus nem is volt. Az nem rossz, hogy szájjal örömet okoz neked. Viszont tényleg aggasztó, hogy házasságkötés után sem adta oda magát neked. Milyen vallású? Valami szekta? Mert a tradicionális vallásoknál (katolikus, református) az asszonynak kutya kötelessége odaadni magát a férjének - ez a Bibliába is benne van.

Én betegesnek tartom a feleséged viselkedését, szerintem pszichológust, vagy párterepautát kéne keresni. Esetleg még egy-két hónapot várhatsz, hátha feloldódik. Drukkolok nektek - ha szereted, és ő is szeret, akkor biztosan sikerülni fog!

2011. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
S akkor én most mit tegyek? Váljak el tőle? Azt mondja, h soha nem érte semmi trauma ezzel kapcsolatosan. Normális, szerető családban nőtt fel, sok barátja van, élénk, kedves, közvetlen lény. Szóval, én már arra gondoltam, h lehet, h aszexuális. Csak, akkor azt nem értem, h amikor csak megérintem, mért van az, h máris úszik a puncija a váladékban?
2011. dec. 4. 19:20
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

figyelj próbáld meg annyira felizgatni,hogy ne tudjon neked ellenálni,izgasd fel,előtte adj neki egy kis bort,hogy ellazuljon,ez már túlzás,hogy házasság után sem fekszik le veled,akit állítólag szeret,egy egészséges ember nem bírná

én is vallásos vagyok,még a házasságig sem vártam,ok 19 évesen feküdtem le a már férjemmel,de hát nem tudtam,hogy ő lesz a férjem,és kikészültem volna ha nem feküdhetünk le,a terhességem 31.hetétől,a szülés után még 8 hétig nem lehetett,meg fájt is,hát ne tudd meg mindketten ki voltunk éhezve,bár én nagyon szeretek szeretkezni a férjemmel,és ha sikerül akár 2-3x is egy nap 22L

2011. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Akkor is elmehetnétek egy szexológushoz.
2011. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Egyébként beszélgettünk már a dologról, s ő csak annyit mond, h egyszerűen nagyon fél a fájdalomtól, ami rá vár. Mert állítólag egy barátnője kórházba került, s mentő vitte be, miután megtörtént az aktus, mert majdnem elvérzett. Csak amúgy úszott a vértócsában.
2011. dec. 4. 19:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!