Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, ti mit szólnátok...

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, hogyha a barátotok csak az esküvő után lenne hajlandó szexelni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 A kérdező kommentje:

Nincs barátnőm.

Hát igen, ez egy nagyon jó kérdés. Az az igazság, hogy eléggé zavarna, ha a barátnőm már előttem lefeküdt volna mással. Sokáig ezt elég határozottan így gondoltam. Aztán egy ideje arra jutottam, hogy ha szeretem, akkor talán el tudnám fogadni, de akkor sem feküdnék le vele az esküvő előtt. Persze így is zavar, de hát mit csináljak, hogyha télleg ő lenne a nagy Ő

2011. nov. 23. 23:11
 22/106 anonim ***** válasza:
0%
Valami ujreformátus vallásban vagy vagy mi?
2011. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
50%
S mennyit várnál erre?Te lehet hogy tudnál várni,de a lány nem valószinü,hogy évekig várna rád,hacsak nem szüz ö is,vagy nazarénus.
2011. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
70%

Elég öreg vagyok már, hogy ne higgyek az emberi jóságban, tisztaságban, vagy egyebekben.

Tehát azt gondolnám, a barátom úgy gondolja, hogy pl. túl kicsi a cerka, vagy túl gyorsan elmegy, esetleg "testi hibája" van, és fél, hogy elmenekülök, az esküvő után meg már "megfogott", és kénytelen lennék megbarátkozni a helyzettel.

Inkább igyekeznék rájönni az okára.


Egyébként ha elvi oka van, azt is el tudnám fogadni, ha pedig szeretem, akkor teljesen mindegy, ő milyennek látja saját magát: ergo szintén el tudnám fogadni.


Viszont felmerülne bennem pár kétely, hogy hozzákössem-e az életem egy olyan férfihez, akivel koránt sem biztos, hogy minden téren összeillünk. Pl. ő csak ritkán szeretne szexelni, ami nagyon kevés, vagy van valami perverziója, amit nem tudok elfogadni.

Az a minimum, hogy ha nem is csináljuk, de beszélgetnék vele a szexről.

2011. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem tetszene. Jobb "kipróbálni" egymást hogy milyen vele az ágyban, mennyire figyel rám, mennyire adja meg ami nekem kell, és mennyire jó az neki amit én adok!

Aranyosan régies dolog, nem szólom meg, de nem emellett teszem le a voksom.

2011. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:
22%
Én nagyon örülnék neki.Ha így gondolod,ne változtasd meg a véleményedet az ezt ellenzők miatt.
2011. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
100%
szerinem azért 1-2 alkalom beleférhet,mert igy házasodni,olyan mint megvenni 1 cipöt anélkül, hogy felprobáld :)
2011. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
30%

Az, hogy ki milyen az ágyban az nem a testi adottságaink függvénye. Egész pontos képet lehet alakítani a másik szexuális szokásairól az alapján például, hogy milyen az udvarlásban, az odaadásban, a szeretetben.

Ha előzékeny kedves és a másik örömét keresi nem pedig a magáét, nem önző és nem irigy, akkor odaadó szerető lesz.


Nem kell lefeküdni valakivel, hogy tudjuk milyen lesz vele a sex.


Szóval ne félj ilyesmitől, tarts ki, keresd meg az igazit. Rengeteg olyan lány van aki ilyen fiúról álmodozik, főleg pünkösdi és karizmatikus gyülekezetekben.

2011. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
71%

Én pont olyan srác vagyok, mint a kérdező. Nekem sincs barátnőm, de nem azért mert töketlen vagyok, hanem előre gondolkodok, és én olyan barátnőt szeretnék keresni, akit el tudok képzelni feleségemnek. A járás hosszú idő, és nagyon meg kell ismerni ezalatt az idő alatt a másikat, biztosnak kell lenned abban h a társad teljes mértékben őszinte hozzád, és te is az vagy hozzá. Én is azt gondolom, h a szexről el kell beszélgetni, de házasságig nem feküdnék le, mert a házasság bizonyítja számomra, h tényleg hűséges lesz hozzám (persze ha akar elválhat, de akkor miért házasodott össze? sokkal nagyobb herce-hurca...). Aki pedig a cipős példát mondta, én egy másikat mondanék: Én sose kóstolok bele a pudingba, mielőtt megveszem, de jól megnézem előtte, hogy milyen ízűt szeretnék! ;)


22/F

2011. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 Aniangyal88 válasza:
76%

Mit szólnék hozzá? Én nagyon örülnék neki. A szex olyan dolog, ami manapság teljesen átveszi a főszerepet a kapcsolatokban. Elmentek moziba, aztán szex; vacsiztok, aztán szex... Ez jó? Az emberek nem beszélgetnek, de azt hiszik, ismerik egymást, mert folyamatosan az ágyat nyomják együtt. Aztán mert ők nagyon szeretik egymást(azaz baromi jó a szex) összeházasodnak, de nem kell sokat várni, a válás is legalább ilyen gyorsan bekövetkezik. Kérdem én: Miért van, hogy arányában sokkal kevesebb alkalommal válnak el azok a párok, akik vártak az esküvőig a szexszel?

Persze, jönnek az emberek azzal a szöveggel, hogy mindenképpen meg kell ismerni a másikat, hogy hozzátudj menni, mi van ha aztán kiderül, rossz vele az ágyban stb. stb. Szerintem ezek nagyon nagy butaságok. Aki ezt vallja önző, és kicsinyes élvezetek hajszol csupán. Ha igazán szeretsz valakit, a várakozás nem okoz nehézséget. Egy másik emberrel akkor házasodsz össze, ha ténylegesen, mindennél jobban szeretitek egymást. Ha ez az elsöprő szerelem megvan, akkor nem lehet gond. Ha olyannal vagy, akit szeretsz, nem lehet rossz vele a szex.

Légy büszke, hogy még vannak igazi értékeid!!! :)

2011. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!