Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúktól szeretném elsősorban...

Fiúktól szeretném elsősorban kérdezni: Képes lennél várni a barátnődre házasságig is? (Mármint h lefeküdjetek egymással)

Figyelt kérdés
Nyilván petting van, meg nincs az a nagy prüdéria... De képes lennél várni vele a házasságig, ha a lány még szűz, de te már nem vagy az?
2009. jan. 26. 01:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Eléggé vallásosnak kell lenni ahhoz, hogy valaki házasságig akarjon várni ezzel.

Egyébként nem igazán értem, mire jó ez a sok várakozás. Nem tartom jó ötletnek, ha elvi kérdést csinál valaki a szexualitásból.

A szex a világ legtermészetesebb dolga kéne legyen, de ehelyett egyesek mindenféle elveket és szabályokat gyártanak köré. Ettől csak mesterkéltté válik.

2009. jan. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
nem
2009. jan. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
84%
nem! ezt a vallás találta ki, a természetben ilyen nincs az ember a természet szülöttje, nem a vallás kreációja, és a szeretkezés a szerelem beteljesülése
2009. jan. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
El lehet fogadni, ha nagy tudással szop és a popsiját is rendszeresen odakínálja.
2009. jan. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy természetellenes dolog.

Aki ilyet kér, azt azért SEM ajánlatos elvenni, mert a házasságban lesz csak igazán meglepetés! Nem csak a szex terén.


Egészen más az, ha valaki a leendő házastársának tartogatja a szüzességét - de nem a házasságig. Persze, ha utána derül ki, hogy mégsem illenek össze - az pech.

2009. jan. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2009. jan. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%
Ha én is ugyan olyan beállítottságú lennék, mint az ominúzus lány, akkor igen. De nem vagyok olyan.
2009. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%

Nekem már volt ilyen lánnyal dolgom, nem volt egy hosszú kapcsolat.

A házasságnak és a szexnek semmi köze egymáshoz.

2009. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
77%
Ha max 1héten belül hozzám jön:)
2009. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
87%
Hát biztos van, aki úgy gondolkodik, mint te, ezzel nincs egyébként semmi baj, nem vagyunk egyformák, de ez nagyon, nagyon ritka. Én egyébként úgymond kicsit hülyeségnek tartom, ne haragudj ezért. Sztem a szex nagyon fontos egy kapcsolatban, mert mi van, ha kiderül, hogy nem is jó egymással a szex és később se fog működni vele? Azzal egy házasságot is tönkre lehet tenni. De ez csak magánvélemény, ha találsz egy ilyen pasit, ami nagyon ritka, mint a fehér holló, akkor hajrá, én szurkolok.
2009. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!