Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés amikor átszakad...

Milyen érzés amikor átszakad a szűzhártya? Egyáltalán honnan lehet tudni, azt hogy átszakadt ( tünetek )?

Figyelt kérdés

vagy csak akkor szakadhat át, ha valakivel közösülünk ???? esetleg máskor is ét bír szakadni???



tudom sok a SZAKAD szó :S de előre is köszönöm válaszokat


2008. dec. 23. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Közösülésnél szakad át, de vannak nőknek ilyen mű péniszek, azok is ki tudják szakítani. :D Sokak szerint fájdalmas mikor átszakad, de szerintem meg ha nagyon fel van izgulva a csaj, nagyon nedves, akkor nem fájdalmas mikor átszakad. (Egyébként a fájdalom a szűzhártya vastagságától is függ)
2008. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem aktussal történt, és akkor egy kis hirtelen fájdalom volt, mint mikor túl erősen, vagy rossz irányból ujjaznak. Azt hittem, abba kell hagyni, mert még túl szűk vagyok és azért fájt, de aztán vérezni kezdett, és akkor nagyon örültünk... Onnan már minden jobban ment. Aztán mentünk takarót mosni, hogy anya ne vegye észre:D
2008. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Tünetek: vérzés.

Átszakíthatja például a tampon is, de olvastam már olyat Dr. Veres Pál Szexuálpszichológus könyvébe is, hogy átmászott a csaj a drótkerítésen, fennakadt, és így vesztette el a szüzességét, vagy masztirko ujjazás közben is el lehet veszteni a szüzességet.


www.szexualitas.hu

Itt is lehet lesznek ilyen dolgok.

Remélem tudtam segíteni. Az érzésről nem tudok beszélni, mivel pasi vagyok.

2008. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem semmit. Egy kicsit fájt utána meg nagyon halványan vérezgetett, de hogy konkrétan mikor történt azt nem éreztem.
2008. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem is éreztem semmi fájdalmat és nem is véreztem. Élvezetes volt az első...:)
2008. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

14:36os:

attól, hogy átszakad, attól még nem veszíti el a szüzességét, ne beszélj már ilyen hülyeségeket légyszíves!

2008. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Azért annyira ne szíd le a 36 ost....orvosi értelemben elveszti ha átszakad a hártya...de sztem is ez lelki dolog...a többi csak formaság:Dde ha az orvos megvizsgál akkor azt mondaná hogy nem vagy szűz...(még ha tampontól szakadt is át..)
2008. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
De igen, attól még orvosi értelemben is szűz. Az orvosnak az az 1. kérdése, hogy szűz -e, és ha nem volt még férfival azt kell mondania, hogy igen, akár megvan-e a szűzhártyája, akár nem! Persze, ha nem mondja meg, akkor azt fogja gondolni a doki is, hogy nem az, de hát az az ő baja. Attól még, hogy vmitől megsérült az a hártya, ugyanolyan szűk, és nem is biztos, hogy teljesen átszakadt, ja és ugyanúgy fájhat neki az ujjazás, a szex meg minden. És ezt az orvosok is tudják, úgyhogy ne írogassatok hülyeségeket! A 10 éves kislány mondjuk rendszeresen lovagol, vagy a 14 éves lány tampont használ, és akkor már nem szűz? Orvosi értelemben is baromság. Arról nem is beszélve, hogy nagyon ritka, de létezik olyan lány, aki szűzhártya nélkül születik, vagy olyan vékony van neki, hogy az szinte semmi. Akkor ő nem szűzen születik? Lol...:P
2008. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nézdd meg és megtudod mi a tünet-

2008. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok mindentől átszakadhat...

A fájdalom és a vérzés mértéke egyéntől függő, és természetesen a a férfi tapasztaltsága, tudása, segítő készsége, síkosító, előjáték, etc......

2010. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!