Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon szűz vagyok még?

Vajon szűz vagyok még?

Figyelt kérdés
A barátom, legutóbb, mikor náluk voltam, betette, viszont nem élvezett el. Akkor én még félig szűz vagyok, vagy nem? Remélem, mert nem szeretnék hazudni anyukámnak.
2008. dec. 10. 20:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Az,h szűz vagy-e még az nem attol függ,h elélvzett-e a barátod vagy sem.
2008. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk en is hazudnek ha azt mondanam hogy az vagy.. szuzessegrol addig beszelunk amig nem fekszel le valakivel es az beteszi a "szerszamat" a huvelyedbe. Lehet nem ezt akartad hallani.. de en nem azt mondom amit hallani szeretnel hanem ami az igazsag :) sok sikert anyudnal :)

FizX

2008. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel neki hazudni, mert már nem vagy az.
2008. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagy szűz.
2008. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
11%

Hát te mitkaptál?..milyen idióta kérdés ez...te tanyasi liba,menjél vissza anyucihoz az élet nagy dolgairól beszéni"...

amugy meg soksok pusziiii :D:D:D:D...

2008. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
16%
Ha ilyeneket kérdezel szerintem menjél vissza barbie babázni az anyuciddal. Ha már úgyis mindent megbeszéltek mért nem őt kérdezed? És amúgy gondolkoztál már azon, hogy mi lehet az oka, hogy nem élvezett el? Biztos nem benne van a hiba. Hány éves vagy amúgy? 14? cikííí...
2008. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
15 vagyok. és csak normál hangnemű válaszokra vagyok kíváncsi.
2008. dec. 10. 20:58
 8/39 anonim ***** válasza:
39%
Bocsi egy évet tévedtem... Ezt anyuci tanította? Annyira intelligens vagy, akkor mi itt a probléma? Eléggé visszafejlődött lehetsz, ha ilyet kérdezel, már bocsi.
2008. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
7%
Tényleg?...Lehetséges,hogy nem kaptad meg a megfelelő szexuális felvilágositást azért nem mersz visszaszólni :)...Az utánnam szóló pedig egy nagyon hasznos választ adott,amit érdemes lenne megfogadnod...de ugye nincsen harag? :):)
2008. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Anyukámat ne szidjátok! és igenis megkaptam a kellő felvilágosodást, csak ti vagytok ilyen rosszindulatúak és sötétek hogy nem vagytok képesek átérezni a problémám...
2008. dec. 10. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!