Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek! Hol ismerkedtek?

Melegek! Hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Budapesti (kolis) egyetemista srác vagyok és a társkeresők nem jönnek be, a meleg szórakozóhelyektől egyenlőre tartok...

Van egyéb lehetőség? Hangulatosabb bár, ahova nem ciki egyedül bemenni, közösségi programok, vagy ilyesmik, amik adnak lehetőséget ismerkedésre?



2015. máj. 9. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Jön a nyár. Ha a felvonulásra nem is mész el, körülötte va egy csomó kultúrális program, előadás.

Vannak olyan oldalak is, amik nem direkt társkeresők, fórumok, tumblr, mittudomén.

2015. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viccen kívül: Vállald fel, úgyis nagyjából terjed az info, és ha lesz egy srác akinek bejössz, ő már merni fog kezdeményezni, mivel eleve tudni fogja rólad. Én is ezt csinálom, eleinte féltem, hogy majd valakinek nem tetszik a dolog és megvernek stb. de több idegen ember is jött már oda hozzám, hogy "hallod te tényleg meleg vagy?... Ez tök szuper" Szóval negatív élményem (egyelőre) nincs (és remélem persze, hogy nem is lesz) :) De persze abból is tanul az ember ha kap az élettől 1-2 maflást
2015. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Általában a kemencében, de ha teli van probáld meg a mikróba, ott biztos lesz hely xD
2015. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom azt a válaszadót, aki kemencében és mikróban ismerkedik, nem csoda, hogy annyi esze van amennyi látszik :D

A többi választ nagyon szépen Köszönöm!

A felvállalás kemény dió...

2015. máj. 9. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!