Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Rosszul neveltek engem?

Lányok! Rosszul neveltek engem?

Figyelt kérdés

Próbálom a legnagyobb jóindulattal megfogalmazni úgy a kérdést, hogy ne legyen általánosítás.


Én az ismerkedés kezdetétől mindig önmagamat adom. A családi hátteremből adódóan egyenrangú félként tisztelem a nőket már az első randin is (nálunk is ez volt mindig a minta, soha nem volt olyan, hogy apu lenézte volna anyut, vagy fordítva). Udvariasan kinyitom az ajtót, előreengedem. Az már nem is kérdés, hogy az első randin akár kávé vagy valami étel, én fizetek, mert ez alap, én vagyok a pasi. Mikor a jövőre néző tervekről kérdeznek, mindig őszinte vagyok, és elmondom, hogy ha megtalálom az igazit, és lesz anyagi biztonság, akkor család... stb. Nagyon is család centrikus vagyok, ez is neveltetésből jön szintén.

Mégis soha nem jutok előrébb egy nőnél sem. Többnyire a "Legyünk csak barátok." választ kapom. :(


Van egy ismerősöm, ő teljesen más (volt szobatársam). Alapelve, hogy a nőknek nincs agyuk, nem tudnak gondolkodni. Lenézi és sok esetben meg is alázza a nőket, erre egy példa:

kb. egy hete az utcán jött vele szemben egy nő, egy kicsit amolyan önelégült módon (kissé felfelé szegett fej, riszálós járás, amolyan plázacicás mozdulatok), erre ismerősöm mikor mellé ért, odaszólt neki, hogy "Csúfság!" A csaj szinte sírva visszakérdezett, hogy miért mondta ezt neki, meg minden, erre ő: "Nézz már tükörbe! Mire vagy ilyen büszke? Nem vagy te annyira jó nő!" Váltotak egy-két szót, ismerős elárulta a keresztnevét meg hogy hol tanul, erre estére már be is jelölte a lány facebook-on. Már nagyon találkozni akar, mert ahogy ő fogalmazott, be akarja bizonyítani, hogy ő igenis jó nő!

(Nem kamu, mutatta a facebook beszélgetést róla, a csaj konkrétan felkínálta magát.)


Neki ezzel a mentalitással egyszerre van hogy 3-4 csaja is van, akikhez jár. És sokszor ezek tudnak is egymásról, mégis versenyeznek a srácért! (Míg szobatársa voltam, volt olyan, hogy 2 csaj engem keresett meg külön-külön, hogy mivel érhetné el szobatársamnál, hogy őt válassza, ne a másikat?!)


Nem nagyon tudom elhinni, hogy ez kell a mai lányoknak.


Én vagyok olyan béna, hogy csak ilyenekkel hoz össze a sors, vagy tényleg több esélyem lenne bunkó macsóként nálatok?


26/F



2015. jan. 14. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Hasonlo vagyok mint te, persze ha elgurul a gyogyszerem vagy elegem van en is leszolom a noket, mert csak az ilyen f#szkalapok kellenek nekik. Az mar nem szamit ha jo fej vagy de atlagos, legyek bunko kocsog azt mar tied a csaj..-.-
2015. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Nalam nem lenne több esélyed bunkóként. Nekem már van párom, de szimpatikus lennél ha szabad lennék és semmi pénzért nem hagynálak vesznibha te lennél a baràtom. Mert a mostnai is ilyen,és ôt sem hagyom.
2015. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%

Oké, hogy a haveroknak sok csaj összejön, meg blabla, de mikor lesz neki családja? Úgy őszintén...


Ne idegeskedj, megtalálod az igazit. Vannak lányok, akik pont erre vágynak ;)


21/l, aki megtalálta az igazit. A párom felfogása hasonló a tiédhez :)

2015. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez mindig így volt.
2015. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem neveltek rosszul, én is ilyen vagyok.

Ilyen riherongy csajok mint amiket írtál, ilyenek ide se jönnek hozzám, lenézem az összeset már messziről.


Azt a nőt tisztelem aki megérdemli. Csak komoly kapcsolatom volt, mára pedig ( 24 vagyok ) megtaláltam az igazit ( ^^ ), nem voltak egyéjszakások meg hasonlók, se se veled se nélküled kapcsolatok, nem voltak drogos, alkoholista, stb barátnők, mind értelmes, normális, kedves, figyelmes. Nem csaltam meg őket, ők se engem.

Haverod nem sikeres, neki azok jutnak. Még csak fel se vetném a gondolatot, hogy egy olyannal összeköltözzek egyáltalán, nem hogy családot alapítsak.


Keresd tovább az igazi nőt, ne add fel, ott vannak ;)

2015. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Tudod, a tiltott gyümölcs a legédesebb, és ami nem lehet a tiéd az kell a legjobban elven működik ez is. Egy lánynak (pláne aki tisztában van azzal, hogy csinos) az az elmélete, hogy ő bárkit megkaphat. Aztán ha egy fiú lenézi, bunkó vele, és nem tekinti szépnek, a saját egója nem akarja ezt hagyni, és már csak azért is meg akarja szerezni. Sajna a nagy többség valóban ilyen, mondo ezt nőként, mivel sok csajos sztorit hallgattam végig, és olyan csajoknak is voltak ilyen "élményei" akit én simán kinézetre és viselkedésre vmi ártatlan szüzikének gondoltam. De azért nem mind ilyen, van akit ez egyáltalán nem vonz, és idővel talán az ilyen csajok is kinövik (remélhetőleg legalább egy része) és ha megkomolyodtak, rájönnek, hogy értelmes fiúra van szüksége.... gondolom nem akar olyantól családot, aki melette még dug 3 csajt, vagy abban is versengeni fognak, hogy ki tud előbb gyereket nemzeni neki? Kérlek ne adjátok fel. Ha minden nő ilyen lenne, és minden pasi egy bunkó paraszt méghatalmasabb gond lenne az emberiséggel...szükség van a normális arcokra :)

22/N

2015. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem egyikőtök se jönne be. :(

Szerintem a mai lányok örülnek, ha valaki szóba áll velük, ezért kell a szobatársad nekik.

2015. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem neveltek rosszul, teljesen normálisan állsz a dolgokhoz. Mivel pedig hasonló a hasonlót vonzza, normális lányokkal fogsz összejönni, a haverod pedig éppen az ellenkezőkkel. Hidd el, az igényes lányokat ez a stílus taszítja. Gondolom, egy pillanatig sem irigyled tőle azokat a csajokat, akiket fölszed. Te az ilyenekkel szóba sem állnál, szerintem.
2015. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Jól gondolod, nem is irigylem tőle, csak zavar, hogy neki minden ujjára jut, nekem meg egy se jön össze.


Egy valamit irigylek tőle, az pedig a tapasztalat, ami a szexben van.

Sajnos én soha nem tudtam egy éjszakás lányokkal összefeküdni. Nem vagyok egy egoista ember, mert mindig is többre tartottam magam annál, hogy könnyűvérű csajokkal legyek együtt.

2015. jan. 14. 13:37
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Tudod, hogy elröhögtem magam a leírásodon? :D Megmondom miért! A szobatársadhoz hasonlóan nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki szarba sem nézi a nőket, fikázza, lehordja őket, gúnyolódik rajtuk, majd alig 1-2 óra múlva ismerősjelölés, és már kommentelgetnek is egymás képei alá FB-on. :D Ja és úgy váltogatja őket, mint más a zoknit. Ezenkívül a csajok teljesen odáig vannak érte, úgy tekintenek rá, mint valami alfahímre, és nem csak az agyatlan nők, hanem a művelt, értelmes, intelligens nők is folyton csöpögnek rá, akikből jobb esetben ki se néznéd a felszínességet. Ennyit érnek a nők! Ennyit lehet adni arra, amikor meg akarják cáfolni az általánosítást!
2015. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!