Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szlovákiában tényleg ilyen...

Szlovákiában tényleg ilyen veszélyes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy srác mesélt róla, hogy próbálkozott egy szlovák csajnál és úgy összeverték, hogy eltört az orra meg agyrázkódást szenvedett. Állítólag a csaj reflexből szólt pár szlovák kemény gyereknek akik intézkedtek is az ügyben.
2015. jan. 6. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
tetű tót népség,mi veszélyese azokon :D? bár van arra sok bűnszervezet.
2015. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Reflexbol szolt?:D az kemeny!
2015. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, mondhatni. Én Szlovákiában élek.
2015. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Adj szállást a tótnak...
2015. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
nem minden szlovák csaj ilyen ! nekem volt 3 szlovák csajom :) de tegyük hozzá azok ottani magyarok voltak :)
2015. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ottani magyar, meg a szlovák között van különbség, mégpedig hogy a szlovák az szlovák, a magyar az magyar, attól függetlenül hogy szlovákiában él.
2015. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az, amit a hatos ír.
2015. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

! nekem volt 3 szlovák csajom :) de tegyük hozzá azok ottani magyarok voltak :)


Akkor ez a piros pöttyös, fehér gumilabda esete....

2015. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szlovákiai vagyok én is de a csajok erre felé nem olyanok mint amilyennek a kérdező írja le őket!

Igaz vannak a szlovákok közt nagyon buta emberek is ugyanúgy mint minden nációnál,de azt hozzátenném ha magyarul meghallanak beszélni Szlovák lakta vidéken akkor már másként vélekednek rólunk. Ők ilyenek,hallottam már azt is,hogy régen valamikor amikor ide kerültek irigyelték a Magyaroktól és a Csehektől a királyságot ugye mert mindkettő népnek az volt. Míg a Szlovákok azok olyan vándorló nemzet volt.Aztán a Trianonnnal a nem a Magyarok részére megkeverték a sz@rt!

A csajok azok nemveszélyesek csak szivatásból csinálhatta azt amit gondolom ott is a Magyar szeretet mutatkozott meg.

2015. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Puszta kitaláció!!Ilyennel nem kéne viccelni.
2015. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!