Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csinálunk egy farkasfalkát?

Csinálunk egy farkasfalkát?

Figyelt kérdés

Szóval volt már itt nem egy olyan kérdés ami az egyedül bulizást boncolgatta és sokan írták, hogy lenne kedvük bulizni de ilyen olyan okokból nincs kivel így inkább otthon maradnak. Namámostan' ezzel én is így vagyok, de felmerült bennem az ötlet, hogy mi lenne ha összeverbuválnánk(mi sorstársak) innen egy bandát és orvosolnánk a problémát saját magunk :D

Csinálunk fb-n egy csoportot amit kell ott megdumáljuk aztán mehet a menet.

Kezdhetnénk a rögtön a szilveszterrel mert nincs kivel menni sehova(mindenki a párjával nézi otthon gondolom a sas kabarét... -.-) nekem meg marhára nincs kedvem még egy szilvesztert a gép előtt végigülni annak ellenére sem, hogy vizsgaidőszak van ezért inkább az lenne az ideális :D

Poén lenne egy koedukált csapat, de kételyeim vannak azzal kapcsolatban, hogy bármelyik lány is ilyesmibe merészkedne de hátha :D

Még annyi, hogy én budapesti vagyok tehát a terep ebben a kezdeményezésben nyilván Budapest.

Na ki mit szól a dologhoz? :D



#ital #buli #farkasfalka #biológiaiháborúazemberiségellenmertszeretemabuktátmertaztszeretem
2014. dec. 29. 23:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
A koedukált csapat elképzelése szép gondolat, de valószínűleg kukitúltengés lenne az eredménye egy ilyen kezdeményezésnek.
2014. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Be megyek, oszt megölöm a polgármestert...MI VAN
2014. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
én benne lennék! :D
2014. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Na igen! Sok itten a kiéhezett farok
2014. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Messzs lakom Budapesttol
2014. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ha pécsen is csinálunk egyet, és nem lesznek se pávák se cigányok a tagok között akkor benne vagyok
2014. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Erre már én is gondoltam,habár nekem van hova meg kivel (barátnőm nincs) de egy fb csopit ilyen alkalmakra nem lenne rossz ötlet összehozni,persze csak azokat lehetne bevenni ebbe a "farkasfalkába" ( :D ) aki bizonyítani is tudja hogy nem valami perverz debil 50 éves proli xd
2014. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 aladar12 ***** válasza:

érdekes lenne. egy csomó fatökű összeülne, hogy akkor majd mi megmutatjuk, de egymáshoz nem mernének szólni.

max, hogy jéééé azt a srácot ismerem innen-onnan.

2014. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy csak fiúk lennének, nem pont siránkozó nőgyűlölő szüzekkel, pedofilokkal és 14 éves srácokkal szeretném tölteni a szilvesztert.
2014. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Lányoknak lesz külön puncisfalka. Aztán majd összeeresztjük a két csoportot :D
2014. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!