Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért szólítotok le...

Fiúk! Miért szólítotok le lányokat az utcán/boltban? Lányok, ti hogy viselitek ezt el?

Figyelt kérdés

Ma meleg van, gondolom, mind tudjuk. Elmentem a boltba, szoknya+topban, nuku dekoltázs. (vékony vagyok, alacsony és szőke)


Az emberek mustráltak, mint valami lovat. A boltban a sorban álláskor megszólított egy fiatal srác, hogy "és te miket vettél"? A pénztáros flörtölni próbált velem, a biztonsági őr is úgy megnézett.


Mintha a nők csak a férfiak örömét szolgálnák létezésükkel!:D Kb. az egész világ egy kifutó lett mostanra, ahol a nők vonulnak...


Ez manapság elég mindennapos eset, és kezdek kikészülni. Nem is tudom, miben kellene járnom 40 fokban, hogy ne szólítsanak meg/bámuljanak! Ha hosszú gatya van rajtam, ugyanez van, szóval nem a szoknya miatt.



2014. jún. 29. 14:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
26%
Jól nézel ki? :DDD
2014. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Mert megcsap a pinaszag.
2014. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
50%

jó lehet a kisugrázásod szerintem :)

én nőként ezt nagyon élvezem :) lett már ilyenből randim :)

2014. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 C0r3 ***** válasza:
33%
Én sosem szólítanék le egy random lányt. Túl nagy az egóm meg az önbecsülésem ehhez. Szar helyen élsz.
2014. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
44%
Örülj neki hogy megnézted.. biztos tetszettél nekik vedd inkább bóknak vagy minek.
2014. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Tanuld meg kezelni a helyzetet csattanós válaszokkal, finom lekoptató szövegekkel és távolságtartó viselkedéssel. Egyébként ezen már én is elgondolkoztam és arra jutottam, lehet, jobban járnék, ha sósavval mosakodnék.
2014. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%
Ilyeneknek kívánom azt, hogy változnának 1 hónapra bűnrondává. Akkor nem panaszkodnál szerintem többet.
2014. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Ezt inkább, dicséretnek kéne venned. Tudod, hány lány adná oda a fél kezét, azért amit te naponta átélsz? :D Egyszerűen jó csaj vagy gondolom és mivel nem kaphat meg minden utadba kerülő csávó, legalább a látvány vigasztaljon minket :D 24/F
2014. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ó ez még sokkal jobb, mint az, hogy engem meg egyfolytában random öreg nyugger nénik szólítottak le, míg Pesten laktam! Volt, hogy csak unatkozott, volt amelyik kéregetett, volt hittérítő és olyan is, aki bolond volt és valami világvégéről akart magyarázni. Na, azokat nehezebb lekoptatni, mint egy pasit :D
2014. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Hát de én nem csak a külsőmből állok! Elvégeztem pár szakot, tájékozott vagyok stb, mégis mustrálnak, mint egy lovat...


Szerintem undorító, és köszönöm, hogy azt kívánod nekem, hogy legyek bűnronda. A szép embereknek nem lehetnek gondjaik, igaz? Nem mintha én az lennék, vagy nem is tudom. Az ideálnak megfelelek.


Én amúgy csúnya arcot szoktam vágni, olyan felfújt hörcsögöset, és úgy koptatom le őket. Én narancsléért mentem a boltba, nem párkapcsolatért.:)

2014. jún. 29. 14:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!