Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt ilyen Férfiak?...

Vannak itt ilyen Férfiak? Többi lent.

Figyelt kérdés

25-30 év közötti, min. 167 cm magas.

Nem csont-bőr, hanem vagy átlagos a testalkata vagy inkább legyen mackós, mint vékonyka. Nem kellenek a nagy izmok, kicsi sem feltétlenül.

Tud helyesen írni és fogalmazni, van minimum egy érettségije. Értelmes és normális embernek tartja magát, akinek van életcélja.

Nem öltözködik rózsaszín ruhában, nem nyálazza le oldalra a haját.

Normális pasinak gondolja magát, aki nem szédíti a csajokat és csak olyan dolgokat mond ki, amit komolyan is gondol.

Nem ellenzi a külföldre költözést. Ha megtalálja a párját, mindent megtesz azért, hogy együtt legyenek, legyen köztük akármekkora távolság is.

Nem él abban a tévhitben, hogy minden Nőnek csak a pénze, csak az autója, csak a lakása kell. (Ha nincs egyik sem, az sem baj, csak legyen szeretnivaló.)

Nem hasonlítgatja az újonnan megismert embereket a régi szerelmeihez, akik átverték, megcsalták. Nem feltételezi mindenkiről, hogy újra és újra a múltban történt rossz dolgokat fogják vele megcsinálni.

Férfinek gondolja magát, aki képes egy Nőért küzdeni. Van benne vadászösztön. Aki nem adja fel. Aki őszinte.


És a végére... Szeresse a ducibb lányokat, értem ezalatt a széles csípőt nagy fenékkel párosítva, és egész testalkatban véve a dundiságot. A belső értékeim pedig talán árulkodhatnak arról, hogy 1-2 dolgot említve írtam, én pl. milyen férfira vágyom.


Nos, van itt ilyen?



2014. jún. 28. 01:00
1 2 3 4 5
 1/43 Marc Bolan ***** válasza:
Itt rengeteg.
2014. jún. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Marc Bolan, nem tudom eldönteni, hogy ez most ironikus válasz volt-e.
2014. jún. 28. 01:03
 3/43 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nem nagyon van, aki minden feltételnek megfelel. A leírásod kb. 85-90%-ban illik rám.
2014. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

3:

Mi az, ami nem illik Rád?

2014. jún. 28. 01:06
 5/43 Mr. Truth ***** válasza:
11%

Nem nyert... Cinikus vagyok álmodozó és sosem akartam felnőni holott 11 éves korom óta elvárják hogy felnöttkent viselkedjek elvették a gyerekkorom ezért olykor túl morcos vagyok... Koravén többet tapasztalt ember mint kéne... Nyers olykor kegyetlenül őszinte ugyanakkor laza mégis céltudatos karrierista civilben viszont gyengéd hűséges társ...


Gondolom ez igy nem fa*za... :)

2014. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
69%
Szóval a férfi feleljen meg minden igényednek, de neki ne legyenek igényei, te nyugodtan lehetsz dagadt. Ne is törődj a testeddel, zabálj fel mindent, edzőterembe el ne menj. Csinálhatsz bármit, akár külföldre is költözhetsz, a férfi ideálod úgyis szó nélkül követni fog. A leírtak alapján elég szánalmas párt keresel.
2014. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
"25-30 év közötti": kiestem.
2014. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Mr. Truth, szerintem ezzel sincs baj. Mondjuk írhattam volna több belső tulajdonságot, javarészt a rossz tapasztalataimra alapozva írtam ezt a kis szösszenetet. Mindenkinek vannak hibái, nekem is, és azzal együtt kell elfogadni a másikat. Most az, hogy cinikus vagy... erről meghallgatnám egy ismerősöd véleményét is. Egyébként nem tűnsz "gáznak", vagy mi.
2014. jún. 28. 01:11
 9/43 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, 24,5 éves. 182 cm, inkább vékonyabb (de nem csonti) Felső fokú végzettségem van. Külföldre költözés csak legvégső esetben főleg most, hogy lett egy jó munkahelyem. A vadászösztönt nemtudom hogy érted, érdekelnek a lányok de nem lenénk képes naponta/hetente váltogatni őket és ha komoly kapcsolatom van, nem érdekel nagyon más csak Ő.

Kb. ennyi a különbség, a többi okés.

2014. jún. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
25%
kapd be kérdező!
2014. jún. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!