Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne mondanom a kiszemelte...

Mit kéne mondanom a kiszemeltem barátnőjének? Vagy mit kéne csinálnom egyáltalán? :D

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy lány aki nagyon tetszik. Minden reggel a buszon szoktuk látni egymást, mivel egy helyen lakunk(Pár hónapja költöztek ide). Ő is szokott nézni, de komolyabb szemezés nem igazán volt, mert valamelyikőnk mindig elfordult kb. 2 másodperc után. Nagyon szeretnék megismerkedni vele, de mivel semmi sincs amivel egy párbeszédet eltudnék kezdeni vele, arra jutottam, hogy talán a barátnőjét kéne megkérdeznem, de valami lazább, "poénosabb" módon, hogy hogyan kéne közelednem felé.:D Nem vagyok híve az ilyennek, de ha csak úgy elkezdenék ráköszönni biztos, hogy h*lyének nézne, hogy mit ütött belém, hogy ennyi hónap után csak úgy elkezdek köszönni neki..:D És a lényeg a lényeg, hogy nem akarom beégetni magam, elvégre minden reggel és utána a suliban találkoznánk és az irtó kínos lenne nekem..:D Szóval mit kéne kérdeznem a barátnőjétől? :D Remélem tudtok segíteni...:D

17/F


2014. jún. 17. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom a férfiak miért érzik gáznak az elutasitást,ez egyáltalán nem az,férfiak dolga a kezdeményezés és ha nem sikerül,ami benne van a pakliban, akkor azt úgy kell felfogni,hogy a leányzó nem is tudja,hogy mennyit veszitett azzal,hogy elutasitott.Más a helyzet akkor ha te magad sem vagy biztos a saját értékeidben,nem gondolod magad jó pasinak és nem hiszed el magadról,hogy sok jót és örömöt tudsz a nőnek nyújtani.

Mivel a férfi kedvesség minden nő önbizalmának jót tesz,még ha ezt mi nem is mutatjuk ki,hülyének biztosan nem fog nézni.Tehát legközelebb amikor elmész mellette széles mosolyal,kedvesen és magabiztosan köszönj rá,közben érintsd meg a vállait,mint amikor valaki mellett elhaladsz vagy a derekát.Jól fog esni neki,még akkor is ha nem vagy az esete.

2014. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: szerintem szimplán menj oda hozzá egy reggel, és kérdezd meg hogy hogy tetszik neki az "új hely" ahol lakik, mert tudod h máshonnan költözött oda stb..

Első válaszoló: azért "érzik cikinek" -mert a kedves "kiszemeltek" azonnal elmesélik a barátnőnek h képzeld xy próbálkozott, a barátnő elmeséli a következőnek ,az a következőnek és a végén megkapja a kezdeményező a pofijába h egy lúzer.

2014. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm! :) Nekem is átfutott az agyamon ez a kérdés.:) És igazából nekem a számottevőbb probléma az, hogy ha elrontom akkor minden reggel a buszon és utána az iskolában is úgy kell elmennem mellette, hogy teljesen lejárattam magam előtte...Igazából amúgy kedves lánynak tűnik.:)
2014. jún. 19. 20:37
 4/5 anonim válasza:
En egyszer egy csajnal haromszor raprobaltam... Egyszer sem mondott igent azota egy buszon megyunk minden reggel egy suliba egy osztalyba xd es most annak az egyik baratnojevel jarok......
2014. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy osztályba...:D Az még húzósabb :D
2014. jún. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!