Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Picit elvontabb, de laza...

Picit elvontabb, de laza 18-23 éves lányok, lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

21 éves, egyetem mellet dolgozó, Budapesten élő srác vagyok. Eddig egy komoly kapcsolatom volt, akivel hosszabb ideig együtt is éltünk.


Olyasvalakit keresek, akivel kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak, és hasonló a gondolkozásunk. Elvont alatt azt értem, hogy absztrakt módon, azaz rendszerekben, következményekben gondolkozó.


2014. jún. 8. 16:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Amit keresek: Akár kapcsolat, akár barátság, akár más, ami kialakul :)
2014. jún. 8. 16:16
 2/10 anonim ***** válasza:
te egy hipster csajt keresel? igazi művészlelket?
2014. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül kell, hogy "művészlélek" legyen :) Az elvont nem csak ezt jelenti. Például, az is érdekes, ha valaki matematikából tehetséges.
2014. jún. 8. 16:44
 4/10 anonim ***** válasza:
"egyetem mellet dolgozó" - Ez így (ezzel a helyességgel) kicsit hiteltelen nem...?
2014. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"egyetem mellet dolgozó"


Akkor te most az egyetem mellén dolgozol? Dafakk!

2014. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, az egyetem mellén dolgozom :) Tudod, építész vagyok, és ez egy új, modern épület lesz, különleges dizájnnal :) Mi ebben olyan hihetetlen?
2014. jún. 8. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Én is az egyetem mellett dolgozom. Az egyetem mellett lévő kínai büfében...
2014. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én nem vagyok penge matekból :D viszont reálisan gondolkodok de nem tudom felfogni, hogy te mit keresel :D
2014. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék veled:)
2014. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
a helyesírási hibán akadtak ki fentebb, ha nem lenne világos :D "mellet" - ? "mellett" - ok
2014. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!