Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem? :$ Egy...

Freezyee kérdése:

Mit kéne tennem? :$ Egy félénk 15/L.

Figyelt kérdés

Fehérváron járok suliba és minden nap buszozok haza meg suliba. És kb 3-4 hete csütörtökönként szoktam látni a buszon egy nagyon helyes srácot .Nutella barna hajjal és szemekkel. Nagyon aranyos .A barátnőimnek csak Báránykám néven emlegetem. A Legelső találkozásunkon egyedül mi ketten álltunk a busz csuklós részében egymással szemtől szemben és nem mertem rá mosolyogni pedig első ránézésre megtetszett.Néha összetalálkozott a tekintetünk egymás méregetése közben. Jól megnéztem mit viselt és megjegyeztem az arcát.17.-én megint láttam a buszon. ezúttal hátul ült . félénken összeszedtem a bátorságom

és leültem mellé. Nem beszélgettünk vagy ilyesmi. csak ültünk egymás mellett. Mikor jött az ellenőr akkor a diákját adta oda így gondolom velem egyidős azért még csak régi diákja van. Januártól új osztálytársaim lesznek mert bezár az egyik suli. Remélem ő az új osztálytársam lesz.

Sajnos megszólalni is alig merek mellette ,de akkor is csak azt tudom tőle megkérdezni hogy le ülhetek e . Nagyon tetszik nekem de nem tudom mit kéne tennem. kérlek segítsetek.



2013. dec. 26. 01:16
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Akkor a cipőfűzőjét kötözd oda, úgy még el is esik! Te meg felsegíted. Milyen romantikus ó istenem...xD


Na elég a hülyeségről részemről, majd megoldod ügyesen. Szurkolok.:) Bye

2013. dec. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Nem akarok akadékoskodni de hiába kérdezek tőle bármit ha nem veszi le azt a fülest xd napokat töltök a facebookon csak azért hátha megtalálom a facebookját de semmit sem találok. Sok ember szerint nem kéne a közelébe mennem mivel eleve olyan ronda vagyok hogy papirzacsesszal a fejemen kellene mászkálnom. Meg mikor zavarban vagyok akkor hajlamos vagyok félrebeszélni és úgy szavakat alkotni xd
2013. dec. 26. 02:06
 33/46 anonim ***** válasza:
Próbáld Iwiw-en! :) Lehet, hogy az a srác nálad 1 évvel fiatalabb? Nekem egyetlen olyan találat jött ki és ez a fiú a Szent Imre Ált. Isk. és Óvoda intézménybe jár. T.B a monogramja, kép nincs róla se iwiw-en, se Facen. Ennyit tudtam segíteni. Önbizalmad meg legyen egy kicsit több!
2013. dec. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Ja és a lakhelye Söréd
2013. dec. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
at önbizalmam már rég óta a minuszokat tapossa szóval azon kétlem hogy lehetne segíteni. Nagyon szeretném megtalálni a srácot.
2013. dec. 26. 02:20
 36/46 anonim ***** válasza:
nyugodj meg és menj oda ha esetleg nem is sül el jól a dolog legalább megpróbáltad ha nem sikerül azért nem sikerül mert nem jön be a személyisége nyugi és szólitsd le ;) de írd ide le ha sikerült :D
2013. dec. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Semmire nem mész vele, hogy jól néz ki. Ez egy kapcsolatra nem ad okot, ismerd meg jobban, és ha a belsője is megfog, akkor minden oké lesz :)
2013. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Köszi. Talán jobb ha tényleg el kerülöm. Miért is sikerülne most hogy ha eddig egy barátom sem volt. Életemben is csak egyszer mondta azt nekem egy srác szemtől szembe hogy szeretlek .de csak azért hogy megfektessen. Köszönöm a Tanácsokat
2013. dec. 26. 10:40
 39/46 A kérdező kommentje:
Igaz hogy a külső nem ad okot a kapcsolatra de az hogy megismerjem vagy le^szólitsam teljességgel lehetetlen számomra..^^
2013. dec. 26. 10:41
 40/46 anonim ***** válasza:
Ha megszólítani sem mered, nem érdemelsz barátot!:D
2013. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!