Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek imponál ha egy...

Lányok! Nektek imponál ha egy pasi azután is próbálkozik, hogy már finoman elkezdtétek koptatni?

Figyelt kérdés
Tehát például úgy vagytok vele, hogy tetszik nektek, de azért annyira nem vagytok elájulva, a szegény srác meg szerencsétlenkedik, próbál megismerkedni veletek, de mondjuk letojjátok, nem reagáltok rá ha ír, mert az ilyen nagydumás gyökérzetekhez vagytok szokva a bulikban, ez a kölök meg csak szimplán egy udvarias normális fazon, aki kultúráltan szeretne ismerkedni.

2013. nov. 16. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Sosem szerettem a nagydumás gyökérzeteket...ha nem működik a kémia elsőre, akkor nem nagyon tudok, mit kezdeni a sráccal.
2013. nov. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szegény srác.
2013. nov. 16. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet.. legtöbbször ha elsőre nem jön be valaki, sőt, ha már az ember lánya megpróbálja finoman elutasítani akkor a későbbi próbálkozások inkább kellemetlenek mint meggyőzőek. Viszont néha megesik, hogy az aranyos, esetleg próbálkozás miatt mégis megtetszhet valaki. :)
2013. nov. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy sráccal ott tartok, hogy visszahúzódó lány létemre is elkezdem lekoptatni, akkor az illető biztos lehet benne, hogy ezernyi próbálkozás után sem fog kelleni. Én csak azokat szoktam lepattintani, akik egyáltalán nem az eseteim, a többiekkel általában hagyom, hogy kialakuljanak a dolgok.
2013. nov. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Kultúrált emberek nem nyomulnak miután lekoptatták őket. Baromira nem imponál. Szeretem ha tiszteletben tartják amit mondok és elhiszik.
2013. nov. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

van egy ilyen mondás hogy-az üldözés azonos a hódítással.

csak persze nem mindegy a választott taktika,hogy az tényleg hódítás legyen,ne zaklatás.

ehhez meg tapasztalat kell.

és persze soha ne hidd el amit egy nő mond.

engem nem egyszer pofoztak már fel,mégis még aznap megkaptam a lányt.

a szélsőséges érzelmi reakció a lehető legjobb,mert hatást vált ki.

az már rajtad múlik,hogy ebből az érzelmi helyzetből mit hozol ki.

szóval amikor koptat egy nő elsőre,valójában a taktikádat osztályozza nem téged.

ezért ha visszatérsz a tapasztalataidból tanulva használható módszerekkel,valószínűleg jobban fogsz muzsikálni.

2013. nov. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Rohadtul nem.

Ha elküldök valakit, elutasítok valakit, azt okkal teszem.

Ha elutasítok valakit, és tovább próbálkozik, akkor vagy azt feltételezem, hogy az illető hülye, vagy engem néz hülyének (ami elég nagy sértés, tekintve, hogy kib-szott okos vagyok), vagy pedig egy szerencsétlen nyomoréknak tartom az illetőt, és onnantól kezdve minden tiszteletet kiölt belőlem a személye iránt.

2013. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!