Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy 15 éves lány,...

Tetszik egy 15 éves lány, hogyan kelthetném fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk,egyébként mögöttem ül(önként).Eddig annyit szűrtem le ,hogy nem igazán figyel,velem ellentétben.

Az eddigi tapasztalataimból(olvasottakból) ítélve annyi a dolgom, hogy bókolok neki,elkezdek vele beszélgetni,aztán pl. elhívom moziba,fagyizni, stb.

Nagyjából ennyi jött nekem le amit itt olvastam,javítsatok ki mit csinálok rosszul és pár tanács is jól jönne.pl.miről beszélgessek vele?


Előre is köszönöm a válaszokat.15/F



2013. szept. 30. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minek neked bíztatás? Tudod a dolgod. ;)
2013. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem éppen okos döntés az osztályodból kiszemelni valaki, de te tudod.
2013. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hobbi, család, barátok, kedvence zene (...), akármi, úgy is jön magától majd a téma.
2013. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Miért nem?

És az elsőnek: ennyi az egész?

2013. szept. 30. 23:02
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: Sokan jönnek ide úgy, hogy azt akarják mindent mi mondjunk el nekik. Te már tudsz alap lépéseket, és majd ha már azokat meglépted, valószínűleg "megálmodod" majd az újabb lépéseket. ;)
2013. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

,,Miért nem?"

Mert ha összejössz vele, és szakítotok, akkor minden nap látod és több évbe is telhet mire kihevered. Tapasztalat.

2013. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, most valahogy semmilyen téma sem jutott eszembe , de tényleg vmi ilyesmi jó lesz,vagyis igen remélhetőleg eszembe jut valami:D
2013. szept. 30. 23:06
 8/14 anonim válasza:
Tudj meg többet róla ,kérdezgess a hobbiáról ,hogy mit szeret csinálni érdeklőgy iránta!!
2013. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát igazad lehet, de megpróbálom erőt venni magamon(szerintem).Bár szerintem én nem tudnék úgy megbántódni,vagy nem is tudom
2013. szept. 30. 23:09
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi
2013. szept. 30. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!