Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek mennyire vonzó...

Lányok! Nektek mennyire vonzó egy életművész férfi?

Figyelt kérdés

Aki saját magának a főnöke. Aki viszonylag komoly megerőltetés nélkül, de eléggé nagy lábon él?

Itt most nem egy bűnözőre kell gondolni, hanem olyasfélére, akinek jó kapcsolatai vannak, sok nyelvet beszél. És ismeri a vékony határt a törvénytelenség és a törvényesség között.


2013. szept. 13. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem tulságossan
2013. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az agyam azt mondja, hogy nem zavar. Mert én teljesen tolerálom bárki munkáját, életét, stílusát, és azt is mondja, hogy ha szimpatikus, külsőre és belsőre is összeillünk, akkor oké, miért ne?!

Viszont én meg pont az ellenkezője vagyok. Betartom a szabályokat, precízen dolgozom, karrierista vagyok, még egy egysávos úton se megyek át, ha piros a lámpa ( :DD) és hosszú távon nekem jól esne a tudat, hogy a páromnak és nekem közös céljaink vannak. És azért nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen emberrel közös céljaim legyenek, szóval ha meg is próbálnám vele a kapcsolatot, szerintem a különbségek, a más-más tervek és az élettől való különböző elvárások miatt nem igazán lenne hosszú életű a dolog.

De ez csak én vagyok, nyilván van rajtam kívül 3-4milliárd fajta másik lány.

2013. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem zavarja. El lennek ragadtatva, hogy ilyen.
2013. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ez számít. Hanem, hogy milyenek a belső tulajdonságai.
2013. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom ilyen, baromi idegesítő. Agyatlan hülye kislányokat tud csak behülyíteni, mert normális nő nem tudja elviselni pár óránál tovább. Ez nagyon nem olyan fa.sza dolog, mint ahogy leírva látszik.
2013. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez így leírva nekem bejön, de sok minden mástól is függ a dolog.
2013. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok én is csak sajnos emellett nincs nagyon időm a csajokra:)

21F

2013. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!