Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vágyom mindig erre,...

Miért vágyom mindig erre, miért nem tudok olyan rideg lenni, mint az alfahímek?

Figyelt kérdés
Mindig arra vágyom, hogy egy lány beleül az ölembe és átkarolom meg csókolózunk és közben ölelgetjük egymást vagy csak úgy egymást átölelve állunk valahol és ott vagyunk egymásnak akár egy órán át is tudnám ezt csinálni. Pár hete voltam egy lánnyal csak talinak indult, de végül így ölelgettem meg smároltunk is, mégsem lett folytatás, de lényegtelen is, mégis folyton erre vágyom, legalább megadatott pár hete, de nem bírok betelni vele, egy állandó barátnő kéne, de sajnos a legtöbb lány úgy vettem észre, nem olyan, mint én, nem is olyan gyengédek a mai csajok, szinte már szégyellem, hogy bennem több szeretet meg érzelem, gyengédség van, mint a legtöbb mai csajban. Így természetesen titkolom, mert úgyis csak talin kapnák meg a jutalmat, ha szimpik nekem, mint a a csaj pár hete, de azért vele is mákom volt, nehéz olyan csajt találni, aki bírja az én szeretgetéseimet, pedig én valahogy úgy gondoltam ez valami alap dolog és mégis a legtöbb csaj vadul dugjál meg és kész erre vágyik meg a bunkó fickókra én viszont sosem tudok alfahím lenni, de ettől még szexmániás, perverz, pimasz, huncut, humoros srác vagyok, szóval nem szent, de egy igazi verekedős, menő, társasági archoz képest én kevés vagyok.
2013. aug. 29. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ölelgesd magad Homár Harry
2013. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Múltkor randiztam egy ilyen pasival. Egy idő után már rohadtul idegesített, hogy miközben nagyban beszélgettünk, a mondat közepén lesmárol... Szóval mindennek megvan azért a helye, a szeretgetésnek is, de a túlzásba vitt szeretgetés már idegesítő tud lenni...

Szexben meg a változatosságot szeretem: a gyengédséget IS és a vadságot IS!

2013. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 viktor123456 ***** válasza:
Mert nagyon langyin nyomod. Egy férfit nemérdekli a nő, csak a dugás. :-) :-)
2013. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na jó kész feladom itteni válaszadók fúúú, ti ne menjetek tanácsadónak.:D
2013. aug. 29. 21:26
 5/19 anonim ***** válasza:

Jájj az ilyen fiúktól menekülni kell.:D Mindig ahhoz mennek akitől szeretetet kapnak, állandó barátnőt nem tudnak tartani.:D

Kicsit fejleszd a személyiséged.

2013. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ez elég nyálas
2013. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én ilyen fiút keresek... :)

14L

2013. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Érzelgosseg és romantika- sok mai fiúbol hiányzik ez, csak lyuk kell a micsodajuknak

viszont túlzásba sem kell vinni, azért legyen benned egy kis ferfiassag.

2013. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Há' emmán melyen pepoggya viselkedís! Azs a menyő ha odacsapol ha köll! Aztat szeretik! Nekem is hetvenyes a karom meg húsas a károm! Emádnak a luvnyák egggazsi alfa vadjock!
2013. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"azért legyen benned egy kis ferfiassag."


Szóval miután a romantikus monológ végére értél ne feledd megküldeni egy öblös böfögéssel! Az aztán a "férfijjas viselkedés dik má"!

2013. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!