Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem találok olyan...

Miért nem találok olyan csajt, akivel kölcsönös lenne a testi vonzalom is legalább?

Figyelt kérdés
Nekem sok-sok lány tetszik, de már nagyon unom, hogy aki nekem tetszeik és jellemre is megfelelne az már foglalt, vagy van a másik véglet, aki bejön külsőre, de belül egy buta, felszínes, utálatos kis pitsa. Ezen kívül az is idegesít, hogy csak olyan csajok nyomulnak rám facebookon, akik egyáltalán nem jönnek be, kövérek vagy olyan arcszerkezetük van, ami nem vonzó a számomra. Mondjuk látom, hogy őket lesz@rják a fiúk, gondolom a legalja típusról van szó, aki egy fiúnak sem vonzó. Főleg, ha azt is számításba veszem, hogy nekem sok olyan lány tetszett már, akiket haveromék rondának tartottak. Szóval tuti nem vagyok egy tökély cicababára hajtó típus, bár valahogy amúgy sem bírom, ha egy csaj túl szép, mert milyen már, ha orra sincs eg ylánynak, én a nagy orrú csajokra bukom, akik hozzám hasonlítanak, mert nekem is nagy orrom van. Van egy lány, ak inagyon tetszik, neki sincs kicsi orra, de sajnos azon kívül, hogy messze él belül üres és flegma. Szóval ő is csak külsőre vonzó. Haveromék szerint ronda a csaj, de én ennek csak örülök, legalább tudom, hogy nem én vagyok a felszínes, válogatós, hanem a lányoknál van magasan a mérce, ezek szerint.
2013. máj. 31. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Köszi, leírtál mindent. :-)
2013. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk van magasan a mérce, de azért válogatsz. :-D sírok. :-D
2013. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nincs sok lóvéd és sportkocsid, az ilyenek pedig mást nem értékelnek.

Nagy orrú csaj nemkéne mert lehet hogy zsidás

2013. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ne stresszelj ezen, egyszer úgy is megtalálod, aki hozzád illik.Amúgy nekem sincs kicsi orrom, bár komplexusaim voltak régebben,(és talán még most is), attól még mondták, hogy szép vagyok és én is ezt gondolom magamról. Szóval próbálom lerázni magamról, a sértő megjegyzéseket.

Előbb vagy utóbb eljön az a lány! (L)

2013. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Mert nem jársz zsinagógába.
2013. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mondjuk mert őőő homi vagy?! :D
2013. jún. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!