Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 17 éves kopasz (max 1-2mmm...

17 éves kopasz (max 1-2mmm haj) srác,10 tetoválás (köztük egy arctetoválás is) mind olyan jelentéssel amit soha nem fogok megbánni,175cm,72kg, céltudatos, család centrikus, stb. Vélemény lányok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 18:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
mm* bocsi :D
2014. nov. 24. 18:56
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
valami iszakos bagos punk piercingges csajnak biztosan bejossz
2014. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak az a legtöbb esetben nem kölcsönös a részemről. :P :D
2014. nov. 24. 18:57
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Engem a legjobban a "kopasz" szó zavar. Nagyon nagyon taszít, ha egy férfi lenyíratja a haját 1-2 mm-esre.


Sőt, nekem az ideális hozz az innen kezdődik: [link]


Csak a hajat nézd, a hozzá járó fej nekem sem tetszik :D

2014. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem dohányzom, nem drogozom. Nagyon ritkán iszok, akkor is csak módjával. A céltudatosság alatt azt értem, hogy tudom hogyan és mit akarok elérni az életemben.
2014. nov. 24. 19:01
 6/14 A kérdező kommentje:
Á értem a haj témát. :D Nekem az a bajom, hogy ha meghagyom hosszúra akkor elkezd göndörödni és "lányosnak" érzem magamat. :D
2014. nov. 24. 19:03
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem lányos, ha göndör :D Szerintem baromi szexin tud kinézni a göndör haj is, persze NEM az ilyen: [link]


Hanem mondjuk az ilyenek:


[link]


[link]


:)

2014. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na nekem ilyen hajam volt 2 és fél évesen: [link] szóval ha hosszúra meghagyom akkor ugyanígy csak a vége göndörödik de azóta sötétbarna hajam van. :D
2014. nov. 24. 19:23
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Kopasz pasikat kerülöm, valahogy nem értem, hacsak nem kopaszodik durván akkor miért vágatja le a haját valaki... hajjal mindenki jobban néz ki mint nélküle. Főleg a hosszú haj néz ki nagyon jól. Olyan ritka manapság a pasikon, hogy szinte öröm látni. A többivel nincs gond amit leírtál, feltéve hogy nem egy horogkereszt vagy hello kitty van rád varratva, vagy szívecske és benne hogy "Bözsi <3". :)
2014. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek rajtam ilyen tetoválások. Nem ítélem el ezeket sem hisz van aki ilyet csináltat de az nem én lennék. Első tetoválásomat 13 éves koromban csináltattam Édesanyám engedélyével. 12 voltam mikor elhunyt Édesapám és az emlékére 12 csillagot tetováltattam a jobb vállamra, úgymond "a csillagoktól figyel rám". A napokban gondolkodom azon, hogy a csillagok eléggé elítélendők de az egész hátamat az emlékére szeretném majd tetováltatni. Minden testrészemen egy olyan dolgot ábrázolok ami nélkül nem tudnék élni (család, szerelem, szabadság, álmok, stb.) és ezeket egy kanji jellel (tudod azok a japán féle jelek) is ábrázolom. Eddig a bal alkaromon és a bal felkaromon van 1-1 ilyen jel, nem úgy mint a legtöbb embernek, hogy na egy japán szöveg. Példának a felkaromon van egy gyönyörű szamuráj ami azt jelenti számomra, hogy hajlandó vagyok/leszek küzdeni az álmaimért. A kanji jel a felkaromon pedig azt jelenti, hogy álom. Azért ez a nagy távol-keleti őrület mert kiskorom óta rajongok érte.
2014. nov. 24. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!