Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol kaphatok ilyen karkötőt...

Hol kaphatok ilyen karkötőt és kb. mennyiért? Ez a gumikarkőtő.

Figyelt kérdés

[link]

[link] (balkezén-ami nincs felemelve)

ez a gumi karkötő,olyan nem tom h kell összerakni és nagyon sok fiatal csajszin látok most ilyent és nagyon tetszik már rég szeretnék ilyent.

kérlek SEGíTSETEK!!!!!!!


2009. nov. 30. 19:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

szia!

hu nem is tudom hol láttam néz meg a rossmannban vagy dm-ben 100-as boltban bizsusnál.

Egy csomagban több van és sok színben lehet kapni.piros,citrom,fekete,zöld....a képen Miley Cirusnak a karkötője végülis kettő ilyen gumikarkötőből áll csak egymásba vannak dugva ,régen én is hordtam ilyet csak pl én két különböző színt raktam egybe.Jah és az ára nem vészes ,nagyon olcsó.pár száz forint

2009. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Hello:)

Mi igazából ezt szexkarkötőnek hordjuk.Amilyen színt letépsz valakiről azt csinálhatod vele.pl.:fekete(amilyen miley-in is volt)szex.sárga-ölelés...stb.Az IM-ben volt róla cikk.Mi egyszerűren scoobydoo-t kötünk a kezünkre.Ez aza műanyagfonál amiből 1-2 éve nagy divat volt kulcstartót meg ilyeneket fonni.Szóval ez is nagyon jól néz ki és rengetes szín van belőle.

2009. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg ilyen színes meg fekete karkötőm van. a Bijou Brigitte-ben vettem őket azthiszem 3-masával voltak egybecsomagolva.:]párszáz forint
2009. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

első vagyok. nekem se jött még meg a kép.

A többieknek a tippet köszönöm. Olyan scoobydo fonalam nekem is van, majd megpróbálkozok magamtól ilyet gyártani. vagy hétvégén megyünk vásárolni, majd beugrok bijou brigittebe, hátha van még. Remélem. :)

2009. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
hn1cica@citromail.hu akkor ugye ez az msn-ed?! felvettelek. ha tudsz gyere fel és elküldöm ott a képeket. am nekem azt jelezte h elment. =(
2009. dec. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Találtam pár képet ahol jól látszik hogy hogyan kell megcsinálni. sztem vegyél ilyen gumit ne scoobydo fonalból csináld,mert akkor görcs is lesz rajta így pedig csak egymásba kell dugni.

[link]

jah és van még pár kép az én karkötőimről is:

[link]

[link]

[link]

Hát ennyi lenne ! Am fekete még nekem sincs de majd hétvégén veszek. A szineseket meg a szuperben vettem össz. 120 ft-ért. =)

2009. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
az előző vagyok.am a második voltam. a 18:46-os. :)
2009. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

első vagyok még mindig, meg még a nemtom hányadik!

köszönjük a képeket. Így már talán egyszerű lesz.

Szuperben vetted? az melyik bolt? nálunk nincs ilyen üzlet hogy Szuper.

És nem tudod véletlen, hogy hol lehet még venni ilyet?

2009. dec. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Igen van olyan bolt hogy Szuper. :) Én debreceni vagyok-itt van ilyen.. azt nem tom hogy máshol van-e még,de biztos van. Szóval én ott vettem a szineseket! Am hétvégén megyek a bijou brigitte-be és veszek feketét. A nagyobb plázákban nézz szét valahol bizots lesz. Ha majd megvan és sikerült is megcsinálni(bár sztem a képek után biztosan megy majd) akkor azért írj. :)
2009. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

10:09-es vagyok!

Köszi a segítséget. Hétvégén megyünk plázába vásárolgatni kicsit, és ott van bijou brigitte-t. Benézek, hátha lesz. reméleeeem lesz és nem fogyott el. és persze írok ha sikerült. :)

2009. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!