Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminktanfolyam Baján vagy...

Sminktanfolyam Baján vagy környékén?

Figyelt kérdés
Most fogok végezni a kézápolás és műkörömépítés tanfolyamon és nagyon érdekelne még egy sminktanfolyam. Néztem a neten, de nem nagyon találtam errefelé. Tud esetleg valaki segíteni, hol lehet ilyen tanfolyam?
2012. jan. 17. 09:46
 1/2 anonim válasza:
Kifejezetten sminktanfolyamról nem tudok, azonban kozmetikus okj képzés van :) Az én barátnőm okj-t végzett, és az internetről, tv-ből eltanulta a sminktrükköket.
2012. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, kozmetikus tanfolyamot én is találtam, csak én nem akarok kozmetikus lenni, konkrétan sminktanfolyamot kerestem. Pécsen és Szegeden találtam, de hát az nem fér bele a keretbe, hogy átjárjak.
2012. jan. 19. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!