Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A piercingem alig akar gyógyul...

A piercingem alig akar gyógyulni! Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

4 hónapja szúrattam a fülcimpámba felülre. (Ilyen: [link]


Az a problémám, hogy még mindig fáj, picit meg van dagadva hátulról. Kenegetem Tetran kenőccsel, már jobb, mint volt, de még mindig néha átlátszó folyadék ( gondolom genny) folyik belőle, ha megpiszkálom. amúgy tudom mozgatni minden gond nélkül, szoktam is, csak hát fáj.

Valami tipp, hogy miért van, és mitől múlna el?

Köszi előre is!


2011. dec. 7. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne a piercinged kenegesd, hanem a füledet.
2011. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha-ha :D

Vicces... ha nem lettem volna elég egyértelmű, azt kenem :)

2011. dec. 7. 15:54
 3/7 :DDDDDD válasza:
Nekem is ilyenem van kb 4-5 hónapja. Kicsit még mindig fáj, főleg mikor eltalálják kosárlabdával. :/ Szerintem szedd ki néha és kenegesd be úgy. :)
2011. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, Köszi :D
2011. dec. 11. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem már több mint egy éve van és nekem 6 hónap alatt gyógyult meg, énis tetrant használtam de a betadin is jó, meg ha nagyon bevan gyulladva 60-70 fokos alkohollal mosd át
2011. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ez nem a fülcimpádban van......... xDDDD a fülcimpád kérlek szépen az amiben a nagy sárga fülbevaló van...azt ott fent industrial piercingnek nevezik :D


[link]

2011. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, bocsi :D nem a cimpámban van. Viszont a képed alapján helix-em van, csak kicsit feljebb. Az industrialt ismerem névről, és sosem vonzott :D


Köszi a válaszokat! Majd kipróbálom a betadint is!

2011. dec. 28. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!